Tajemnice gwiazd ukryte za szaro zielonym szkłem

Warszawa, 13 października 2014 Rusza projekt #theiconicsociety. Osiem ikon popkultury i sportu ujawni swe tajemnice. Inspiracją są intrygujące szaro-zielone szkła ESSILOR Crizal Transitions. 

Okulary podkreślają styl i osobowość, a szaro-zielone zabarwienie szkieł ma w sobie nutę tajemniczości i szaleństwa. Takich okularów jeszcze nie było: to na pozór standardowe szkła gdy nosisz je w pomieszczeniu. Gdy tylko wyjdziesz na słońce, nabierają szaro-zielonej barwy. Wyglądasz w nich intrygująco – podobnie jak świat, który widzisz. Są nie tylko stylowe i zdrowe (chronią przed promieniowaniem UV), ale i wygodne – nie musisz stale wkładać i zdejmować okularów słonecznych. Jakość gwarantuje marka ESSILOR – światowy lider w produkcji soczewek okularowych.

Candy Girl w wielkomiejskim stylu

Wyraź swój wielkomiejski styl, wyróżnij się w industrialnej dżungli! Dołącz do #theiconicsociety – społeczności silnych osobowości, połączonych wspólnymi wartościami: niezależnością, indywidualizmem, wyczuciem trendów. Taka jest właśnie Candy Girl, piosenkarka Basia Hetmańska, która dołączyła do #theiconicsociety. Obejrzyj przygotowane przez nią stylizacje. Jej autorska marka ubrań, Barracuda Wear, świetnie współgra z intrygującą tajemnicą szaro-zielonych szkieł.