Sylwestrowy makijaż Wibo

Sylwestrowa noc zdarza się tylko raz w roku. To wyjątkowa okazja aby tej nocy postawić na oryginalny i olśniewający look. WIBO specjalnie na tę okazję przygotowało swoje makijażowe propozycje.

 

Sylwestrowy makijaż WIBO to propozycja dla wszystkich Pań, które tej nocy chcą poczuć się jak prawdziwe królowe balu. To idealny moment aby zachwycić, olśnić i uwodzić. Na tę okazję marka proponuje elegancki, rozświetlony makijaż, w którym wyważona kompozycja kolorystyczna cieni doskonale współgra z delikatnymi ustami, nadając im subtelności i kobiecości. Jedwabisty puder oraz rozświetlasz sprawiają, iż makijaż intryguje błyskiem. Delikatne róże nadają cerze świeżości i witalności. Obowiązkowym wykończeniem całości  są misternie wytuszowane rzęsy.

Nierozłącznym elementem sylwestrowej stylizacji jest również wieczorowy manicure, będący stylistyczną składową imprezowego looku. Tu błysk zagwarantują połyskujące, brokatowe lakiery do paznokci czy zaskakujące wersje fluo. Ekstrawaganckim dodatkiem będą również ART LINER-y doskonale sprawdzające się przy zdobieniu paznokci.

WIBO pamiętało również o tym, że makijaż powinien przetrwać wiele godzin, tak aby olśniewał nie tylko na początku, ale aż do chwili odliczania sekund dzielących nas od Nowego Roku, dlatego też specjalnie dobrany skład kosmetyków będzie gwarancją nieskazitelnego makijażu podczas tej wyjątkowej nocy.

Zachwyć wszystkich oryginalnym makijażem oczu i zostań królową balu!

 

Sylwestrowa kolekcja dostępna na www.wibo.pl .

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.