Sukcesja zaprasza na budowę

Włączając się w obchody Urodzin Łodzi nowo budowane Centrum Sukcesja przygotowało dla mieszkańców miasta i okolic niespodziankę. 26 i 27 lipca br. łodzianie będą mogli odwiedzić budowę Centrum i przekonać się o postępach prowadzonych prac. Dla wszystkich, którzy w najbliższy weekend  odwiedzą Sukcesję przygotowano budowlane upominki.

Sukcesję będzie można zwiedzać od 9.00 do 16.00 co pół godziny przez cały weekend, tj. 26 i 27 lipca. Po placu budowy gości oprowadzać będą przedstawiciele inwestora oraz generalnego wykonawcy, gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania odwiedzających. Miejsce zbiórki znajdować będzie się przy wejściu na plac budowy od strony ul. Rembielińskiego.

Jedna grupa może liczyć maksymalnie 15 osób. Wycieczka potrwała około 20 minut. Przed wejściem na budowę każdy zwiedzający zostanie wyposażony w kask ochronny i kamizelkę, które potem będzie mógł zabrać na pamiątkę.

Budowa Centrum Handlowo-Rozrywkowego przekroczyła półmetek. Prace idą pełną parą. Powstały już trzy kondygnacje galerii handlowej, zbiornik na wodę deszczową przeznaczoną do podlewania „zielonego dachu” oraz pierwsza kondygnacja parkingów. – mówi Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu realizującej inwestycję. Zainteresowanych łodzian serdecznie zapraszamy na budowę, gdzie sami przekonają się o tym, ile już udało nam się wybudować, co mamy jeszcze w planach oraz jakie udogodnienia szykujemy dla naszych klientów – dodaje.

W zwiedzaniu Sukcesji udział wziąć mogą łodzianie, którzy ukończyli 15 lat. Osoby niepełnoletnie na teren budowy wejdą tylko pod opieką dorosłych.

Wymogi dla zwiedzających
Aby bez przeszkód zwiedzić budowę Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja należy pamiętać, że:

Zwiedzający muszą posiadać odpowiednie obuwie – obowiązkowo zakryte, płaskie i na twardej podeszwie. Nie dopuszcza się butów na obcasach, sandałków, klapek. Każdy zwiedzający ma obowiązek wziąć udział w krótkim szkoleniu na temat zasad bezpieczeństwa panujących na budowie oraz podpisać oświadczenie o dobrej kondycji zdrowotnej, braku przeciwskazań do zwiedzania oraz że nie znajduje się pod wpływem alkoholu, ani innych środków odurzających.

Ważne aby każdy z uczestników przyniósł ze sobą dowód osobisty, a osoby w wieku 15-18 lat legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem.