Sukcesja stawia na Płeć Piękną

Fot. Sukcesja

Powstające w Łodzi nowe Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja będzie pierwszym w mieście obiektem przyjaznym kobietom. Panie będą mogły skorzystać z szerokiego, wygodnego, bardzo bezpiecznego wjazdu na parking, tarasu i zielonego ogrodu na dachu oraz klubu fitness.

Sukcejsa_sterfa_dzeci_szklany_dach Sukcesja_wejscie2_kino

Prace budowlane przekroczyły półmetek. Wybudowane zostały już m.in. wszystkie kondygnacje galerii handlowej, zbiornik na wodę deszczową przeznaczoną do podlewania zielonego dachu, pierwsza kondygnacja parkingów, zaawansowana jest przebudowa zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Inwestor budujący obiekt, firma Fabryka Biznesu, postanowił szczególnie dostosować go do potrzeb kobiet. Panie, oprócz możliwości robienia standardowych zakupów, mają czuć się w Sukcesji bezpiecznie i komfortowo. Mają być po prostu zrelaksowane. „Nowe Centrum będzie się wyróżniało zielonym ogrodem na dachu, specjalną strefą rekreacyjną z klubem fitness, sauną i jacuzzi. Wszystkie Mamy będą mogły bez przeszkód zająć się spełnianiem handlowych marzeń, zostawiając swoje pociechy na placu zabaw pod opieką doświadczonych animatorów. Panie będą mogły skorzystać również z unikatowego rozwiązania na skalę europejską, czyli bezpiecznej rampy wjazdowej na parking.” – zapewnia Krzysztof Apostolidis, prezes Fabryki Biznesu, spółki realizującej inwestycję.

Nowoczesność i ekologia
Sukcesja to ekologiczny i energooszczędny obiekt na miarę XXI wieku. Projekt przewiduje ścieżki rowerowe, zadaszony parking dla rowerów niedaleko wejścia oraz multimedialny kiosk z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej. Z pewnością każdej kobiecie spodoba się możliwość spędzenia czasu w ekologicznym, a zarazem komfortowym miejscu. Piękno jest w naturze kobiet, a nowo powstające Centrum z pewnością o to zadba.

Sukcesja nie zapomina także o osobach niepełnosprawnych. Budynek będzie wyposażony w windy ze specjalną kabiną dla klientów na wózkach, a w pobliżu wejść będą znajdować się specjalnie przygotowane miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Sklepy, salony kosmetyczne, kino, kręgle, plac zabaw, ścianka wspinaczkowa i zielony dach to coś czego Panie oraz Mamy z pewnością mogą się spodziewać po Sukcesji. Każda z nich znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie mogła popaść w chwile zapomnienia.

Każda kobieta ma swoje małe marzenia, a my chcemy je spełniać. Zachęcamy wszystkie Panie do komentowania naszego profilu na facebooku, do podzielenia się z nami informacjami jakich sklepów, jakich marek brakuje w Łodzi. Chcemy aby nasze przyszłe klientki podzieliły się z nami swoimi zakupowymi zachciankami, a my postaramy się je spełnić oferując szeroką bazę handlową w Sukcesji. Liczmy też na kobiety prowadzące w Łodzi własne firmy. Wspierając łódzki biznes chcemy zachęcić do współpracy z nami kobiety biznesu”.– tłumaczy Krzysztof Apostolidis.

Strefa chillout
Sukcesja nie zapomina również o mężczyznach. W trakcie gdy Panie wybiorą się na zakupowe szaleństwo, każdy dżentelmen będzie mógł poszukać gadżetów w sklepach przeznaczonych specjalnie dla niego. Zegarki, perfumy, garnitury, koszule, a także gry oraz akcesoria komputerowe na pewno przykują uwagę każdego mężczyzny. Dla Panów spragnionych relaksu Centrum przygotowuje specjalną strefę chillout. Dodatkowym udogodnieniem będzie tam możliwość ładowania laptopów oraz telefonów komórkowych.

ART Sukcesja
Inwestorzy myślą także o młodych Łodzianach. Łódź stawia na kreatywność i Sukcesja również. Jak przystało na nowego członka łódzkiej rodziny Fashion, Centrum przygotowuje specjalne powierzchnie dla młodych artystów i projektantów, gdzie każdy z nich będzie mógł zaprezentować swoją kolekcję.

Powierzchnia całkowita Centrum wynosi około 128 tys. mkw., natomiast najmu powyżej 46 tys. mkw. Otwarcie Centrum planowane jest w 2015 roku. Dodatkowe informacje na www.sukcesja.eu