Steve  Madden ubiera polskie gwiazdy muzyki

Inspiruje go moda uliczna Nowego Jorku i Londynu, a jego projekty są finezyjnym połączeniem rock’n’rolla i zmysłowości… STEVE MADDEN to przedsiębiorca i innowacyjny projektant, ale przede wszystkim ikona na rynku obuwniczym od samego debiutu w latach 90-tych. Dzisiaj STEVE MADDEN to już nie tylko marka, ale lifestyle, który łączy w sobie pasję do mody i muzyki. Jak mówi sam projektant – Muzyka jest w DNA tego, co robię. Steve inspiruje się kultowymi muzykami i promuje nowe talenty dzięki swojej platformie marketingowej STEVE MADDEN MUSIC. Współpracował i ubierał największe gwiazdy współczesnej muzyki pop. Byli to między innymi Lady Gaga, Ellie Goulding, Jason Derulo, Katy B… Odkąd STEVE MADDEN pojawił się na polskim rynku, rodzime artystki również zachwyciły się oryginalnymi projektami marki.

Wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, Sarsa, wyróżniająca się awangardowym podejściem do mody pokochała sandałki STEVE MADDEN. Model JOLINE, który wybrała, nawiązuje do kultowych butów na platformie, wylansowanych przez Steve’a w początkach jego kariery. Minimalistyczne sandałki idealnie dopełniają odrobinę ekscentryczny, czarny #totallook Sarsy.

Kolejna, młoda artystka, którą urzekły projekty STEVE MADDEN to Ewa Farna. Lubiąca bawić się modą piosenkarka skusiła się na delikatne sandałki na szpilce SATIRE. Subtelne paski w kolorze różowego złota są uniwersalnym, ale równocześnie niezwykle modnym dopełnieniem każdej letniej stylizacji.

Również Margaret, znana ze swojego zamiłowania do eksperymentów z modą i okrzyknięta #itgirl młodego pokolenia, wybrała szpilki marki STEVE MADDEN na Galę Doskonałości Mody Twój Styl. Ekstrawagancki model SCARLETT w odcieniu pudrowego różu idealnie pasuje do odważnej stylizacji fashionistki, jednak równie dobrze się sprawdzi jako wyjątkowy dodatek do prostych looków.

Jak widać muzyka inspiruje ojca marki, a jego projekty inspirują artystów. Buty STEVE MADDEN, które wybrały polskie piosenkarki idealnie odzwierciedlają podejście projektanta do mody. Oryginalność, finezja, odwaga, muzyka to hasła, którymi kieruje się Steve. Czekamy, aż więcej gwiazd polskiej sceny muzycznej skusi się na jego wyjątkowe projekty!
Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę www.stevemadden.eu lub do sklepów stacjonarnych w GALERII MOKOTÓW oraz C.H. ARKADIA w Warszawie, C.H. MANUFAKTURA w Łodzi I w C.H. POSNANIA w Poznaniu.