Sportowe etui do smartfona

Fot. Natec

Jesteś aktywny, lubisz biegać, jeździć na rowerze, ćwiczyć na siłowni, a przy tym nie możesz rozstać się ze swoim smartfonem? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Etui Natec Extreme Media X3, pozwoli Ci nie tylko zabrać smartfona na trening, ale i uchroni go przed uszkodzeniem.

 Z18320_47290 Z18320_47291

Natec Extreme media X3 to opaska sportowa na ramię, dzięki której bezpiecznie i wygodnie zamocujesz swojego smartfona na ręce. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość korzystania z telefonu nawet podczas ciężkiego treningu czy kapryśnej pogody.

Opaska została wykonana z neoprenu, który jest lekki, trwały i nie powoduje podrażnień na skórze. Dzięki ochronnej folii, masz dostęp do telefonu i wszystkich jego dotykowych funkcji i jednoczesną ochronę przed szkodliwym działaniem wilgoci i kurzu.

Wyposażona w specjalne otwory, umożliwia wygodną instalacje słuchawek po to, byś mógł cieszyć się ulubioną muzyką. Lubisz biegać wieczorem? Żaden problem. X3 posiada dodatkowe elementy odblaskowe, które sprawiają, że jesteś widoczny nawet po zmroku. Dzięki regulowanemu paskowi na rzep z łatwością dopasujesz etui do ręki.

Kieszeń pomieści telefon o maksymalnych rozmiarach: 145x79x9 mm. W ofercie producenta, dostępne są również modele przeznaczone do telefonów o innych rozmiarach.