Słuchawki dla mobilnych miłośników audio

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek kolejny model słuchawek Sony. Dzięki składanej konstrukcji ZX310AP mają dużą szansę stać się idealnym wyposażeniem mobilnych entuzjastów audio. Bogata wersja kolorystyczna pozwoli Ci zaakcentować swój styl i wyróżnić się z wielkomiejskiego tłumu.

 

Sony MDR-ZX310AP to słuchawki, które mogą przypaść do gustu mobilnym miłośnikom dźwięku audio, którzy nie rozstają się z muzyką nawet na chwilę. Dzięki składanej konstrukcji możesz je w każdej chwili schować do plecaka i cieszyć się pełną wygodą. Ciekawe wzornictwo oraz bogata wersja kolorystyczna pozwoli podkreślić Twój styl na ulicy, w tramwaju czy na imprezie.

Ciekawym rozwiązaniem jest pilot i mikrofon umiejscowiony na przewodzie. Dzięki nim właściciele smartfonów z Androidem będą mogli prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się również podczas jazdy na rowerze, deskorolce, itp.

Nowe słuchawki to nie tylko styl i wygoda, ale także jakość. Dzięki 30-milimetrowym przetwornikom oraz szerokim pasmie przenoszenia (10 Hz – 24 kHz) zestaw dostarcza do uszu pełne szczegółów, czyste i zrównoważone brzmienie. Wspierane przez system Beat Response Control poradzą sobie z reprodukcją najmocniejszych partii basowych, co szczególnie docenią miłośnicy współczesnego brzmienia.

Sugerowana cena słuchawek wynosi 135 zł.


Cechy urządzenia:

– Kopułkowe przetworniki akustyczne 30 mm
– Mocny dźwięk z wydajnych magnesów neodymowych
– Pasmo przenoszenia 10 Hz – 24 kHz
– Miękkie, wygodne w noszeniu nauszniki
– Możliwość doboru wersji kolorystycznej (czarnej, białej, czerwonej, niebieskiej) do własnego stylu
– Technologia Beat Response Control
– Pilot/mikrofon na przewodzie umożliwiający użycie słuchawek ze smartfonem

Dane techniczne:

– Zwarta, składana konstrukcja
– Waga: 125 g (bez przewodu)
– Typ zamknięty
– Typ dynamiczny
– Pojemność 1000 mW
– Czułości (dB/mW): 98 dB/mW
– Impedancja (omów): 24 omów (1 kHz)
– Typ przewodu: rozgałęźny
– Długość przewodu: 1,2 m
– Wtyk: czterotorowy, pozłacany, kątowy stereo mini