Shopping z telefonem

Fot. Dom Mody Klif

Aktywny tryb życia i jego tempo sprawia, że brakuje nam czasu na wszystko. Teraz, dzięki użytecznej aplikacji Hop2Shop możliwe jest śledzenie aktualnej oferty galerii handlowej przy pomocy smartfona!

Z myślą o nowoczesnych Klientach, w Domu Mody Klif uruchomiono aplikację, która pozwala na szybkie zapoznanie się z asortymentem i dostępnymi w obiekcie usługami. Już przy przekroczeniu progu galerii, widzimy oferowane przez butiki produkty, lookbooki, jesteśmy informowani o promocjach i rabatach, a także o systemie naliczania punktów, które wymienić można na atrakcyjne nagrody. Ale to nie wszystko! Spodobało Ci się coś i chcesz to kupić, ale musisz przemyśleć swój wybór? Nic prostszego – Hop2Shop posiada funkcję schowka, w którym można przechowywać oferty, które szczególnie przypadły nam do gustu. Gdy znowu odwiedzimy Klif aplikacja przypomni nam o naszej „liście życzeń”. System umożliwia również zapraszanie znajomych i dzielenie się z nimi informacjami o tym, co nam się podoba i co warto kupić. Sami też możemy się inspirować obserwując przedmioty, które wybierają inni.

Hop2Shop można pobrać z App Store oraz Google Play.

Teraz moda i innowacyjna technologia łączą się, tworząc doskonałe narzędzie, użyteczne dla wszystkich miłośników najnowszych trendów!

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.