Serwis PrezentMarzeń.com rozwija sieć sprzedaży

W ramach rozwoju sieci sprzedaży serwis PrezentMarzeń.com otworzył nowy punkt stacjonarny w centrum handlowym w Warszawie. W Galerii Handlowej Warszawa Wileńska dostępnych jest w sprzedaży bezpośredniej ponad 1000 propozycji na oryginalne prezenty.

W ofercie proponowane są niestandardowe pomysły jak lot prawdziwym samolotem myśliwskim MIG – 15 Fagot, który osiąga prędkość nawet do 1100km/h, ekstremalne strzelanie, jazdę Ferrari oraz bardziej klasyczne propozycje np. pakiety SPA, profesjonalne sesje fotograficzne czy kursy tańca.

Dostępne są również karty podarunkowe i vouchery, które można zrealizować na terenie całej Polski. Tzw. Boxy zawierają od 21 do 24 propozycji, aby osoba obdarowywana mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada.

Niewątpliwym atutem jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy na stoisku pomagają dobrać odpowiedni podarunek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy.

Tworząc serwis, założeniem było spełnianie marzeń i oferowanie niestandardowych prezentów wywołujących radość i uśmiech na twarzach bliskich – mówi Kornel Piesio, PR Manager serwisu prezentmarzen.com. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dynamicznie rozwijamy sieć punktów stacjonarnych zarówno w centrach handlowych jak i w biurach podróży, oferując możliwość zakupu niezapomnianych emocji w wielu miejscach w kraju – dodaje.

W Galerii Handlowej Warszawa Wileńska stoisko mieści się w pasażu przy wejściu do centrum handlowego od ulicy Targowej, w sąsiedztwie takich marek jak Bershka, Cropp czy Reebok. Stoisko ma kształt nietypowej bryły nawiązującej do logotypu marki PrezentMarzeń.com. Zostało zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji, zgodnej z koncepcją wizualizacji brandu.

Serwis rozwija się bardzo dynamicznie, ze względu na strategię marki w planach ma kolejne punkty stacjonarne w nowych lokalizacjach. Do tej pory otworzył swoje miejsca sprzedaży w największych polskich centrach handlowych takich jak: Arkadia w Warszawie czy Magnolia Park we Wrocławiu.