Sale time

Fot. preska24.pl

Na ten czas czekamy z niecierpliwością. Witryny sklepów oflagowane informacją  o wyprzedażach sprawiają, że serca miłośniczek mody biją szybciej. Wreszcie możemy bez wyrzutów sumienia zadbać o zawartość naszej szafy. Bo przecież nie ma takich szaf, które w pełni satysfakcjonują ich właścicielki.

1 2 

Podążanie za najaktualniejszymi trendami i ciągłe uzupełnianie braków w garderobie jest kosztowne. Wiedzą o tym wytrawne fashionistki, które nieustannie polują na modowe nowości. Warto jednak poskromić częste pragnienie oddania się zakupowemu szałowi i cierpliwie poczekać na czas, gdy ceny na metkach zyskają nowe, miłe dla oka oblicze. Sezon wiosenno-letni trwa w najlepsze, a my stoimy przez wyjątkową okazją, by wzbogacić letnią garderobę o świeże zdobycze.

 

W internetowym butiku PresKA również ruszyła wyprzedaż. Pikowane spódnice cięte z koła, pastelowe bluzy, sukienki, narzutki i hit tego sezonu – spódnice maxi, dostępne są od dziś w nowych, przystępnych cenach. Już nie musimy wydawać fortuny, by wyglądać jak milion dolarów, możemy z powodzeniem olśniewać za bezcen!