Ryanai z globalnym systemem dystrybucji (GDS) Amadeus

Ryanai, dziś (24 września), ogłosiła wejście w partnerstwo z globalnym systemem dystrybucji (GDS) Amadeus, wiodącym dostawcą najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla światowego sektora turystycznego. Oznacza to, że współpracujący z Amadeusem partnerzy w całej Europie, będą mieli dostęp do tanich lotów Ryanair i tym samym, największej sieci połączeń lotniczych w Europie.

Połączenie niskich cen Ryanaira, niezwykle rozbudowanej sieci połączeń w głównych i regionalnych portach lotniczych i największego udziału w rynku podróży na większości rynków w Europie z technologią dostarczaną przez Amadeus, pozwoli jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę Ryanair. Partnerstwo z Amadeus (już drugie z GDS) razem z wprowadzonym w sierpniu pakietem dla biznesu Business Plus oraz opcją rezerwacji grupowych dla firm i innych podróżnych, pozwoli jeszcze większej liczbie firm skorzystać z niezwykle atrakcyjnych tanich lotów z linią lotniczą Ryanair i zaoszczędzić miliony związane z firmowymi wydatkami na podróże.

Partnerstwo z Amadeus jest najnowszym elementem ciągle realizowanego programu ulepszania obsługi klientów. Dotychczasowe wprowadzone zmiany, to m.in. nowa strona internetowa, aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, numerowane miejsca, druga darmowa torba podręczna, pakiet usług dla rodzin Family Extra, są dowodem na to, że Ryanair ma do zaoferowania o wiele więcej, niż tylko niskie ceny.

W Kolonii, Prezes linii lotniczej Ryanair Michael O’Leary powiedział:

Ryanair jest bardzo zadowolony z wejścia w partnerstwo z Amadeus, ponieważ zaawansowana technologia dostarcza nam jeszcze większych możliwości przyciągnięcia firm, jak również osób podróżujących w celach biznesowych. Biorąc pod uwagę, że aż 27% naszych klientów, to osoby podróżujące właśnie w celach biznesowych, kontynuujemy nasze działania mające na celu dostarczanie najlepszej obsługi dla biznesu w Europie, z najniższymi cenami, największą punktualnością lotów i pakietem Business Plus. Nasze porozumienie z Amadeus oznacza dla przedsiębiorców, małych i średnich firm oraz korporacji międzynarodowych i jeszcze lepszy dostęp do naszej atrakcyjnej oferty tanich lotów i największej w Europie sieci połączeń.”

Holger Taubmann, Zastępca Prezesa ds. Dystrybucji Amadeus dodał:

Ryanair jest tanią linią lotniczą odnoszącą największe sukcesy na świecie, zatem jesteśmy bardzo zadowoleni, że linia ta dostrzegła korzyści ze współpracy z firmą Amadeus – Ryanair może dzięki partnerstwu z nami zwiększyć zasięg i wydajność swojego biznesu. Dla wszystkich naszych partnerów, niniejsze porozumienie jest dowodem na to, że wypełniamy nasze zobowiązanie do ciągłego wprowadzania innowacji, by zapewnić jak największy wybór ofert z sektora podróży lotniczych.”