Ruszyła kampania Vision Express przygotowana przez San Markos

Ruszyła kampania telewizyjna realizowana przez San Markos dla Vision Express, związana z 20-leciem marki na polskim rynku. Kampania ATL wspierana jest działaniami BTL .

 

Vision Express to lider rynku, od 20 lat świadczący najwyższej jakości usługi z zakresu kompleksowej opieki i  ochrony wzroku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu marka wie, czego potrzebują jej klienci, a oferując gwarancję na swoje produkty i usługi, doszła do perfekcji w tym, co robi. Z tego też powodu kampania wizerunkowa marki Vision Express została oparta na nowej platformie komunikacyjnej jaką jest „Ekspert” i przedstawia markę jako specjalistę w dziedzinie dbania o wzrok, służącego pomocą od 20 lat. Idea kreatywna wykorzystuje sytuacje z życia klientów marki, w których zawsze pojawia się osoba Eksperta, uświadamiającego  i pomagającego rozwiać problem ze wzrokiem.

 

W ramach kampanii wizerunkowej została przygotowana kampania telewizyjna prowadzona na wybranych kanałach m.in. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, wspierana przez kampanię prasową w magazynach kobiecych oraz szeroki zakres działań BTL.

 

„Celem komunikacji jest wykreowanie silnej relacji klientów z marką, złożenie obietnicy, która zachęci nowych klientów do wyboru Vision Express, a obecnych umocni w przekonaniu, że warto pozostać z marką na dłużej. Nowa kampania pokazuje eksperta, który pojawia się w naszym życiu wszędzie tam, gdzie mamy problemy ze  wzrokiem np. przy porannej lekturze gazety, odczytaniu wskazań nawigacji w samochodzie, czy też przy czytaniu informacji z opakowań kosmetyków. Marka w każdej przedstawionej przez nas sytuacji w prosty i  czytelny sposób odpowiada na potrzeby klienta.” – podkreśla Piotr Sroka z Agencji San Markos

 

„Wybierając zaproponowaną przez San Markos platformę kreatywną wierzymy, że marka Vision Express zbuduje swój wizerunek jako eksperta. Kampania daje możliwość spójnej i wielokanałowej komunikacji, a to pozwoli nam na umocnienie pozycji lidera na rynku. Liczymy na jej pozytywne przyjęcie wśród klientów.” – mówi Andrzej Dalkowski dyrektor marketingu Vision Express

Agencja San Markos jest odpowiedzialna za materiały reklamowe, poprowadzi działania obejmujące komunikację ATL i BTL, internet oraz prasę.

 

Spot kampanii możemy obejrzeć pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCUFcY2zMmre6Y59CvraTJRw

Reżyser spotu: Wojciech Smarzowski

Cały komunikat do pobrania po kliknięciu POBIERZ CAŁY TEKST