Rozrywkowe systemy motywacyjne – nowy benefit od pracodawcy

Opieka medyczna, dopłaty do wakacji czy karty sportowe – to najpopularniejsze świadczenia płacowe, zwane powszechnie benefitami. Atrakcyjne wynagrodzenie to nie wszystko – obecnie coraz więcej pracowników, zanim podejmie pracę, zwraca uwagę na dodatkowe benefity, jakie oferuje pracodawca. Jakie korzyści przyciągną pracowników? Zdecydowanie te rozrywkowe! Bezustanna produktywność w końcu wyczerpie każdego – relaks to nieodłączny element dnia!

Motywacja, większa wydajność, lojalność wobec przedsiębiorstwa – benefity pełniące rolę systemów motywacyjnych są popularnym sposobem zarówno na przyciąganie nowych, jak i utrzymywanie stałych pracowników. Opieka medyczna oraz karty sportowe będące jednymi z najczęstszych ofert proponowanych przez pracodawców, obecnie stanowią standardowy element oferty. W związku z tym pracodawca powinien wyróżnić się na tle innych firm przygotowując atrakcyjną ofertę, która zaskoczy i zadowoli zespół. Ciekawą alternatywą jest karta podarunkowa z voucherami do kina, oferowana w formie benefitu dla pracowników. To prawdziwy strzał w dziesiątkę! Możliwość oglądania filmów w komfortowych salach kinowych jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu po ciężkim dniu pracy.

Cinema City przygotowało specjalną ofertę dla przedsiębiorców, którzy oprócz standardowych benefitów, jakie proponują pracownikom, dbają o różnorodność oferty i chcą wprowadzić nowe, urozmaicone możliwości spędzania wolnego czasu. Karta podarunkowa Cinema City dla biznesu, na którą można dodać dowolną ilość kodów, czyli tzw. voucherów na seans, umożliwia indywidualny wybór filmu i to w dowolnym momencie. Ponadto dodatkową ofertę stanowią karty z logotypem firmy, które są doskonałym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących vouchery jako nagrody w akcjach promocyjnych i konkursach.

Dodatkowe korzyści mogą zachęcić do pozostania w danej firmie na dłużej, dlatego warto wprowadzić takie, które okażą się przydatne i atrakcyjne dla pracowników.

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki. Cineworld obejmuje 10 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Stany Zjednoczone. Łącznie spółka prowadzi 790 kin z dostępnymi ponad 9,5 tys. salami kinowymi. W Polsce posiada 34 kina. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX®, 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos® oraz salę ScreenX.