Rozkład połączeń Ryanair na sezon letni 2015r

Ryanair, dziś (18 września) ogłosiła swój letni rozkład lotów z Gdańska, wprowadzając 1 nowe połączenie do Alicante oraz zwiększoną częstotliwość lotów na trasach do Londynu Stansted i Warszawy, co zapewni 750 000 klientów rocznie i 750* miejsc pracy w regionie Portu Lotniczego Gdansk Lech Walesa Airport.

Rozkład połączeń Ryanair na sezon letni 2015r.:

1 nowe połączenie do Alicante
2 trasy z większą częstotliwością lotów: Warszawa i Londyn
14 połączeń z Gdańska (łącznie)
55 lotów tygodniowo (wzrost o 28%)
750 000 klientów rocznie
750* miejsc pracy 2 500 miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Polscy klienci mogą teraz wybierać spośród 14 połączeń uruchomionych z Gdańska na sezon letni oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak numerowane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Ryanair wprowadził również nową ofertę: Business Plus i łączy Gdańsk z najważniejszymi Europejskimi centrami biznesowymi, w tym Warszawą (2 x dziennie), Dublinem (4 razy tygodniowo), Edynburgiem (2 x tygodniowo), Londynem (12 x tygodniowo) i Oslo (5 x tygodniowo). Przewoźnik oferuje pasażerom podróżującym w celach biznesowych największy wybór połączeń po najniższych cenach, z lepszymi rozkładami lotów i większą ich częstotliwością oraz najlepszą obsługą klienta.

28 października Ryanair otwiera nową bazę z jednym stacjonującym samolotem, inwestując ponad 91 mln dolarów w Gdańsku. Tego samego dnia rozpoczną się loty dwa razy dziennie pomiędzy Gdańskiem i Warszawą.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z Portu Lotniczego Gdansk Lech Walesa Airport, z 1 nowym połączeniem do Alicante, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84 zł i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 zł), na podróż od października 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (22 września), do północy.

W Gdańsku, Michael O’Leary z Ryanair powiedział:

“Ryanair z przyjemnością, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce, ogłasza siatkę połączeń na sezon letni 2015r., wprowadzając 1 nowe połączenie do Alicante oraz zwiększając częstotliwości lotów do Londynu i Warszawy, co daje łącznie 14 połączeń na lato i 750 tys. klientów rocznie w Gdańsku.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z Ryanairem z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsłudze klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Teraz mogą rezerwować loty na lato 2015 jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stornie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z Portu Lotniczego w Gdańsku, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84zł i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 zł), na podróż od października 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (22 września), do północy.”