ROCCAT NA PGA 2014!

Fot. ROCCAT

Już w piątek, 24 października, Poznań na trzy dni stanie się krajowym centrum e-sportu, gier wideo i najnowszych technologii. Entuzjaści elektronicznej rozrywki zjadą do stolicy Wielkopolski, by uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju – PGA, czyli Poznań Game Arena. ROCCAT ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich fanów na swoje stoisko, pełne konkursów, nagród i atrakcji.

 ROCCAT zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2014. Impreza rozpocznie się w piątek 24.10 (VIP Day) o godz. 10:00.

Przez cały weekend na stoisku ROCCAT, znajdującym się w hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszego sprzętu dla graczy. Fani gier wideo będą mogli wypróbować popularny sieciowy shooter, Firefall, a także zgarnąć unikalny kod promocyjny, który gwarantuje 7 dni konta VIP oraz biało-czerwony war paint, stworzony specjalnie dla polskiej społeczności graczy na PGA.

Na stoisku ROCCAT czeka również prawdziwa gratka dla fanów e-sportu i gry League of Legends. Jako goście specjalni pojawią się profesjonalni gracze z najlepszej polskiej drużyny LoL, Team ROCCAT. Odwiedzający będą mogli zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie, wziąć autograf, a także rozegrać turniej 1vs1.

Więcej o planowanych atrakcjach:

– możliwość przetestowania najnowszego sprzętu ROCCAT

– spotkania i gra z profesjonalnymi graczami z najlepszego polskiego zespołu Team ROCCAT, w tym turniej 1vs1

– możliwość zagrania w Firefall oraz otrzymania unikalnego kodu promocyjnego, który gwarantuje 7 dni konta VIP oraz biało-czerwony war paint, stworzony specjalnie dla polskiej społeczności graczy na PGA.

– turnieje i konkursy z nagrodami

– możliwość kupienia sprzętu ROCCAT w niskich, promocyjnych cenach