Przedsiębiorcze kobiety spotykają się w kolejnych polskich miastach

W ostatnim czasie(9, 16 i 23 marca) cykl spotkań Kobieta w biznesie odbył się w Katowicach, Poznaniu i Rzeszowie. Na jednym z wydarzeń w Poznaniu, organizatorka Aneta Wątor, wraz z uczestniczkami, świętowała swoje urodziny. Była to okazja nie tylko do celebracji, ale także refleksji nad osiągnięciami oraz planami na przyszłość. Główną atrakcją wieczoru były wywiady z przedsiębiorczymi kobietami oraz wykład motywujący na temat metody Kaizen. Kobiety miały okazję poznać historię sukcesu zawodowego specjalnych gości spotkania, którzy zechcieli podzielić się swoim doświadczeniem.

Uczestniczki, przed rozpoczęciem spotkania w Rzeszowie, miały okazję odwiedzić stoiska Partnerów wydarzenia. Rozpoczęciem eventu było przedstawienie przez Anetę Wątor programu spotkania oraz omówienie zagadnień związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Nie zabrakło też prelekcji przedsiębiorczych kobiet, które opowiedziały o swoich pasjach oraz o tym, jak rozpoczęła się ich droga zawodowa.

Organizatorka przedstawiła słuchaczom pojęcia związane z metodą Kaizen oraz opowiedziała o kluczowych zasadach osiągania celów „małymi kroczkami”. Kaizen to filozofia, dzięki której japońskie koncerny odniosły spektakularny sukces. Polega na działaniu małymi krokami i szukaniu niewielkich ulepszeń, jakie możemy wdrożyć w funkcjonowanie firmy. Opiera się na angażowaniu wszystkich pracowników, niezależnie od szczebla, w stałe poszukiwanie nowych pomysłów, które usprawniają działanie przedsiębiorstwa.

Aneta Wątor zdradziła, że korzysta z tej metody zarówno do osiągania celów zawodowych, jak i prywatnych. Opowiedziała o efektywności w pracy oraz o tym, jak ją udoskonalić. „Nie bójcie się realizować swoich planów. Jak się uda to się uda, a jeśli nie to przynajmniej wiesz, że spróbowałeś”– tak Aneta Wątor mówi o jednej z podstawowych zasad osiągnięcia sukcesu w życiu.
Spotkania Kobieta w biznesie łącza oraz integrują środowisko przedsiębiorczych kobiet. Trenerka Kaizen Aneta Wątor, pomaga kobietom zwiększać sukces zawodowy, a początkującym wyznacza drogę rozwoju i organizacji. To wydarzenia, które zmieniają życie wielu polskich kobiet.