Nagrady za polecenie

Programy rekomendacyjne są jednym z podstawowych i najskuteczniejszych środków pozwalających nagradzać i umacniać lojalność klientów. Profi Credit Poland realizuje obecnie projekt Polecasz-Zarabiasz. Klienci firmy, którzy polecają jej produkty znajomym, otrzymują w nagrodę kupony podarunkowe Sodexo o wartości 50 zł. Warunkiem otrzymania upominku jest pozytywne rozpatrzenie przez Profi Credit Poland wniosku osoby, która zgłosi się po pożyczkę z polecenia. Firma chce w ten sposób nagrodzić klientów, którzy pozostają jej wierni.

– Program Polecasz-Zarabiasz to z naszej strony forma podziękowania klientom za ich zaufanie i lojalność. Wręczając kupony upominkowe chcemy wyrazić naszą wdzięczność w stosunku do osób, które zadowolone z oferowanych przez nas produktów nie wahają się polecać ich znajomym – mówi Jarosław Czulak, Dyrektor Działu Marketingu, Profi Credit Poland.

Program Polecasz-Zarabiasz już wkrótce zostanie rozszerzony o dodatkowe korzyści dla klientów, którzy wybierają Profi Credit dzięki rekomendacjom znajomych.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.