Prawdziwi kibice najlepiej przygotują się do meczów w Biedronce

Już za kilkanaście dni rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Aby dobrze się do nich przygotować, warto zaopatrzyć się w Biedronce w nieodzowne atrybuty każdego kibica, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Od środy 30 maja w sklepach sieci dostępne będą m.in. oficjalne koszulki kibica dla całej rodziny, szaliki, czapki kibica i peruki oraz inne piłkarskie gadżety.

Biedronka, która jest Oficjalnym Sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji Polski nieprzerwanie od 2010 roku i niedawno przedłużyła kontrakt sponsoringowy do końca 2022 roku, proponuje kibicom oficjalne koszulki kibica w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej w cenie 29,99zł/szt. lub 39,99zł/szt.

By podkreślić, że piłkarskie Mistrzostwa Świata są świętem rodzinnym, sieć ma też propozycję dla młodszych kibiców – komplet dziecięcy składający się z koszulki i spodenek (49,99 zł/komplet), a dla maluchów – body niemowlęce z piłkarskim motywem w cenie 12,99 zł.

– Kibicowanie polskiej reprezentacji to nasze święto narodowe. Na ten czas szczególnie polecamy oficjalne koszulki kibica, w które mogą ubrać się wszyscy członkowie rodziny, by wspólnie zagrzewać do walki polską reprezentację – mówi Marek Badowski, menedżer ds. marketingu w Jeronimo Martins Polska S.A.

We wspieraniu polskiej drużyny do walki pomocne będą również szaliki w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 9,99 zł, czapki z daszkiem w cenie 19,99 zł, czy czapki kibica lub peruki – 12,99 zł.

W sklepach sieci dostępna będzie również piłka Mistrzostw Świata 2018 Adidas Telstar 18 Top Glider w cenie 59,99 zł, a także tekstylia z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski: pościel (59,99 zł), koce (24,99 zł), poduszki (9,99 zł) i ręczniki (29,99 zł). W przerwach między meczami kibice mogą natomiast oddawać się swojej pasji przy pomocy klocków, puzzli czy gry planszowej „Piłka nożna”. Wszystkie wspomniane artykuły są oficjalnymi produktami licencyjnymi PZPN.

Najnowsza oferta piłkarska sieci obowiązuje od 30 maja do 12 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka dumna z naszych

Informacje na temat polskiej reprezentacji, dane biograficzne piłkarzy oraz ich osiągnięcia można znaleźć w albumie „Dumni z naszych”, będącym elementem akcji lojalnościowej Biedronki. Piłkarze są też prezentowani na naklejkach i kartach, które klienci otrzymują bez dodatkowych opłat w Biedronce za zakupy za min. 40 zł, a także gdy nabędą odpowiednie produkty, zgodnie z regulaminem akcji.

Już od 1 czerwca w ramach trzydniowej akcji specjalnej „Piłkarski Dzień Dziecka” album „Dumni z naszych” będzie dostępny w szczególnie atrakcyjnej cenie 4,99 zł, a liczba kart i naklejek wydawanych za zakupy zostanie podwojona. Do zebrania w albumie, który powstał przy współpracy z PZPN, jest 96 naklejek z wizerunkami 20 piłkarzy oraz zdjęciami ilustrującymi ważne dla polskiego futbolu momenty, a także 18 kart kolekcjonerskich.