Pralniomaty Hi’Shine rozdają prezenty w Krakowie!

Specjalna torba na pranie dla wszystkich klientów korzystających z usługi w dniach 3-12 grudnia.

Czym różni się Pralniomat Hi’Shine od pralni chemicznej? Wygodą i oszczędnością czasu! Swoje pranie możesz oddać i odebrać w wybranej lokalizacji i o dowolnej porze dnia czy nocy. Idąc do pracy, wracając do domu lub będąc na spacerze. Usługa prania jest realizowana przez profesjonalistów z 5aSec i to w bardzo atrakcyjnej cenie, a czyste i wyprasowane pranie jest do odbioru już następnego dnia. Teraz wszyscy klienci, którzy skorzystają z Pralniomatu Hi’Shine zlokalizowanego przy Rondo Business Park na ul. Lublańskiej 38 w Krakowie, otrzymają w prezencie praktyczną torbę na pranie.

Pralniomaty Hi’Shine to innowacyjne urządzenia służące do nadawania i odbierania prania do pralni chemicznej 5aSec. Dzięki nim oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas – możemy nadawać i odbierać ubrania o dowolnej porze dnia czy nocy, w wybranej przez siebie lokalizacji. Nad bezpieczeństwem dostaw z i do Pralniomatów Hi’Shine czuwa firma InPost.

„Pralniomaty Hi’Shine to nie tylko odpowiedź na potrzeby zapracowanych Polaków, ale nowy trend w usługach, które coraz częściej są automatyzowane. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie odbierania paczek inaczej, niż w Paczkomatach® InPost. Podobnie działają Pralniomaty Hi’Shine – ich rolą jest ułatwienie oddawania i odbioru prania do pralni chemicznej w pełnej dostępności 24/7. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z naszej akcji promocyjnej w dniach 3-12 grudnia w Krakowie. Każdy otrzyma prezent – firmową torbę na ubrania. Kluczowe jest także pełne bezpieczeństwo ubrań, które gwarantują Pralniomaty Hi’Shine oraz czystość, która jest naszą wizytówką. Dotyczy to nie tylko usługi prania – realizowanej przez profesjonalistów z 5asec – ale także skrytek i obsługi logistycznej powierzonych nam ubrań” – mówi Joanna Stachowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Pralniomatów Hi’Shine.

Sieć Pralniomatów Hi’Shine – umożliwiających samoobsługowe nadawanie i odbieranie prania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – obejmuje 50 intuicyjnych urządzeń w Krakowie i Warszawie. Terminale są zlokalizowane w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

Usługa oferowana za pomocą Pralniomatów Hi’Shine jest dostępna w 3 opcjach: standard, premium oraz platinium.

Właścicielem i operatorem Pralniomatów Hi’Shine jest spółka Aqmet. Rozwiązanie powstało przy udziale dwóch partnerów: firmy InPost – w obszarze logistyki oraz 5aSec – w zakresie usługi prania.

Zasady działania Pralniomatów Hi’Shine można poznać oglądając filmy prezentujące usługę:

Jak odebrać pranie?

Jak nadać pranie?

Na stronach www można także śledzić status swojego prania: http://www.hishine.pl/pl/sprawdz-status-prania.

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine gwarantuje doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera InPost i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier InPost odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

Więcej informacji oraz lokalizacje Pralniomatów Hi’Shine znajdują się na stronach: http://www.hishine.pl/, www.pralniomaty.pl, www.pralniomat.pl.