Pralniomaty Hi’Shine gotowe do rewolucji na rynku prania

Fot. InPost

Pralniomaty Hi’Shine to intuicyjne urządzenia dostępne w trybie 24/7, umożliwiające nadanie i odbiór prania bez konieczności szukania specjalistycznego punktu czyszczenia. Wystarczy pozostawić odzież w jednej ze skrytek, a już następnego dnia po nadaniu można odebrać ją czystą i wyprasowaną. Początkowo usługa będzie dostępna w wybranych lokalizacjach na terenie Warszawy i Krakowa, aby docelowo pojawić się w większości miast w Polsce. Planowana jest także zagraniczna ekspansja rozwiązania. Właścicielem i operatorem rewolucyjnych Pralniomatów Hi’Shine jest firma Aqmet. Krajowy i międzynarodowy rozwój sieci urządzeń następować będzie przy udziale kluczowych partnerów: InPost oraz największej w Polsce sieci pralni 5asec.

Już we wrześniu na polskim rynku funkcjonować będzie 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim okresie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

Zasady działania Pralniomatów Hi’Shine można poznać oglądając filmy prezentujące usługę:

https://www.youtube.com/watch?v=MhIYX9SQ6qc&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg,

Jak odebrać pranie? https://www.youtube.com/watch?v=HcQEeTtjOXE&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg,

Jak nadać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=hL__Y-T07lI&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg.

Na stronach www będzie można także śledzić status swojego prania: http://www.hishine.pl/pl/sprawdz-status-prania.

„Ponownie mamy okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu, które oferuje Polakom – tym razem jako pierwszym na świecie – nową jakość w obszarze znanych i szeroko wykorzystywanych usług. Paczkomaty® InPost – które zrewolucjonizowały rynek dostaw e-commerce – spotkały się w Polsce i za granicą ze znakomitymi reakcjami klientów . Podobne plany mam w odniesieniu do usługi prania – automatyzacja tego procesu, połączona z całodobową dostępnością – to krok milowy w usługach dla konsumentów. Wiem, że jest jeszcze wiele segmentów usługowych, gdzie możemy wprowadzić automaty pozwalające użytkownikom na oszczędność czasu i pieniędzy” – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost – partnera Pralniomatów Hi’Shine.

„Nasze pralnie 5asec są doskonale znane Polakom – zapewniamy najwyższą jakość i  szeroki wachlarz usług. Jako kluczowy partner Pralniomatów Hi’Shine mamy nadzieję na dotarcie do najbardziej wymagających i zapracowanych klientów. Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi procesu prania i przekazania Klientom gotowej odzieży, gwarantując najwyższą jakość usługi! Już następnego dnia będą one – jak głosi hasło Pralniomatów – „Hi’Shine” – czyste, wyprasowane i gotowe do odebrania” – dodaje Henryk Boryka, prezes spółki zarządzającej siecią pralni 5asec w Polsce.

„Pralniomaty Hi’Shine umożliwią wygodne oddanie prania po drodze do domu, pracy czy szkoły w dowolnie wybranej lokalizacji. Nasza usługa jest średnio o ponad 15% tańsza w porównaniu z tradycyjnymi pralniami. Poza tym każdy z klientów będzie mógł wybrać najodpowiedniejszą formę usługi spośród opcji oferowanych przez Pralniomaty Hi’Shine. Jesteśmy przekonani, że usługa szybko sprawdzi się w Polsce i docelowo będzie dostępna w największych miastach europejskich” – podsumowuje Robert Giersz, dyrektor operacyjny Pralniomatów Hi’Shine.

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine gwarantuje doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd Klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

Usługa oferowana za pomocą Pralniomatów Hi’Shine będzie dostępna w 3 opcjach: standard, premium oraz platinium.

Więcej informacji na: http://www.hishine.pl/.

Aqmet – właściciel i operator rewolucyjnych Pralniomatów Hi’Shine

Aqmet działa od 1988 roku. Wiodący profil działalności spółki to produkcja części i urządzeń mechanicznych, elementów szaf depozytowych i skrytek, zamków, sterowników, itp. Aqmet realizuje duże projekty inwestycyjne oraz projekty badawczo-rozwojowe samodzielne, bądź przy współpracy z jednostkami naukowymi i przedsiębiorstwami. Firma współtworzyła technologię paczkomatową i pralniomatową – jest m.in. autorem wynalazków: zamka wyposażonego w siłownik elektromagnetyczny stosowany w Paczkomatach®, sterowania BIS do maszyn vendingowych.

Informacje o partnerach usługi:

5asec

Działająca dziś w ponad 30 krajach na świecie marka 5àsec, rozpoczęła swoją działalność od ekspansji we Francji. Następnie z powodzeniem weszła na międzynarodowe rynki, pojawiając się również w Polsce w 1999 roku. W chwili obecnej 5àsec w Polsce liczy ponad 120 placówek zlokalizowanych głównie w nowoczesnych Centrach Handlowych. Marka 5àsec jest niekwestionowanym liderem w branży usług pralniczych na rynku polskim, posiadając największą i najlepiej wyposażoną technologicznie sieć pralni oraz stosując najnowocześniejsze środki do prania chemicznego i wodnego.

Pralnie 5asec oferują kompleksową usługę czyszczenia i prasowania odzieży oraz szeroką gamę usług dodatkowych m.in: czyszczenie dywanów, pościeli, odzieży skórzanej, magiel, impregnację (wodoodporność), apreturę (zabezpieczenie tkaniny), usługę antyalergiczną, superkantki itp. Na szczególną uwagę zasługuje stosowanie innowacyjnej technologii prania wodnego AquaSec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwanie plam, a odzież pozostawia świeżą i miękką.

http://pl.5asec.com/pl