Powalcz o prezenty na Święta w Centrum Janki

W sobotę 6 grudnia w podwarszawskim Centrum Janki ruszyła „Świąteczna Loteria”, w której na klientów czekają najnowsze smartfony Iphone 6 oraz karty podarunkowe warte łącznie ponad 35 000 złotych na gwiazdkowe zakupy w Jankach. Akcja potrwa do 21 grudnia, a warunkiem udziału w zabawie jest dokonanie zakupów na kwotę minimum 100 złotych w Centrum Janki!

Aby wziąć udział w loterii i wejść do gry o gwiazdkowe prezenty, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki (sumują się maksymalnie 3 paragony z jednego dnia) i odebrać kartę do gry od hostessy. Następnie należy sprawdzić kartę w jednym z pięciu kiosków multimedialnych zlokalizowanych na terenie centrum i dowiedzieć się, czy zostało się szczęśliwym posiadaczem nagrody natychmiastowej. Codziennie do wygrania karty podarunkowe o wartości 30, 50 oraz 100 złotych.

Na uczestników loterii czekają także nagrody główne – trzy najnowsze telefony Iphone 6 oraz trzy karty o wartości 1 000 złotych każda, dzięki którym nadchodzące Święta będą dużo bardziej radosne. Aby powalczyć o nagrodę główną należy wypełnić kartę do gry otrzymaną od hostessy i czekać na telefon z dobrą nowiną. Losowanie finałowe odbędzie się 21 grudnia o godzinie 17:00 w Centrum Janki.

„Grudzień świętujemy gwiazdkową loterią z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, których wygranie pozytywnie nastroi wszystkich na zbliżające się Święta. Jestem przekonana, że kolejna edycja naszej akcji spotka się z równie dużym zainteresowaniem ze strony klientów jak poprzednie zabawy. Zapraszam wszystkich do gry i życzę powodzenia” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin „Świątecznej loterii” dostępny jest w Punkcie Odbioru Nagród i u Organizatora.