Pomóż spełnić marzenia mieszkańców Wrocławia z Centrum Korona!

Trwa druga odsłona akcji „Korona spełnia marzenia”, w której internauci mogą głosować na marzenia Wrocławian nagrane w dniach 27-28 czerwca w Centrum Korona. Głosy na najlepsze marzenia można oddawać w specjalnej aplikacji na Facebooku dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1LJWzpG. Głosowanie trwa do 19 lipca 2015 r.

Zasady zabawy są proste. Aby pomóc spełniać marzenia mieszkańców Wrocławia wystarczy oddać swój głos wraz z uzasadnieniem na najciekawsze marzenia dostępne w aplikacji konkursowej pod adresem http://on.fb.me/1LJWzpG. Każdy głosujący może oddać maksymalnie trzy głosy na dany filmik z marzeniem, przy czym każdy głos na dany filmik musi być oddany innego dnia.

Spośród 10 filmików z największą liczbą oddanych głosów Jury wybierze 3 najciekawsze, a ich bohaterowie zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi:

  • I miejsce – karta podarunkowa o wartości 1 500 złotych na zakupy w Koronie,
  • II miejsce – karta podarunkowa o wartości 1 000 złotych na zakupy w Koronie,
  • III miejsce – karta podarunkowa o wartości 500 złotych na zakupy w Koronie.

Autorzy dwóch najciekawszych uzasadnień oddanych głosów otrzymają karty podarunkowe o wartości 200 złotych na zakupy w Centrum Korona.

„Trwa akcja, w której chcemy spełnić marzenia mieszkańców Wrocławia! To Państwo mogą zdecydować, kogo marzenia zostaną nagrodzone. Wystarczy oddawać głosy w naszej specjalnej aplikacji konkursowej na Facebooku. Pomóżcie spełnić marzenia Wrocławian, a przy okazji wejdźcie do gry o karty podarunkowe na zakupy w Koronie. Zapraszam wszystkich do głosowania!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w aplikacji konkursowej na profilu FB Centrum Korona http://on.fb.me/1LJWzpG