Po polskiego karpia do Selgros

Karp od lat króluje na polskich stołach podczas wigilijnego wieczoru. Do 24 grudnia w halach Selgros Cash&Carry można skorzystać z wyjątkowej promocji i za kilogram żywego polskiego karpia najwyższej jakości zapłacić 6,49 złotych netto (6,82 złotych brutto).

Żywe karpie oferowane przez Selgros pochodzą wyłącznie z sześciu polskich gospodarstw hodowlanych. W każdej hurtowni przy basenach, w których są sprzedawane, wiszą certyfikaty gospodarstwa rybnego  potwierdzające pochodzenie karpi.

Karp jest najpopularniejszą rybą serwowaną w Wigilię. Dlatego postanowiliśmy w ramach podziękowania dla klientów, którzy przez cały rok zaopatrują się w naszych hurtowniach, przygotować atrakcyjną cenowo ofertę właśnie na karpia – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros Cash&Carry.

Ryby przechowywane są w specjalnych basenach z napowietrzaniem, spełniających warunki określone przez Głównego Lekarza Weterynarii. Dodatkowo żywe karpie pakowane są w opakowania umożliwiające rybom oddychanie.

W 16 halach firmy trwa obecnie wzmożony ruch w związku z przedświątecznym zakupami.  Selgros posiada niezwykle bogaty asortyment towarów oraz gwarantuje jakość i świeżość oferowanych produktów takich jak owoce, warzywa, pieczywo, produkty mleczne, mięso i wędliny oraz ryby i owoce morza.