Polska premiera X3 SuperZoom – smartfona, którym zrobisz zdjęcie gwiazdom

Smartfon realme X3 SuperZoom, wyposażony w Qualcomm Snapdragon 855+, aparat
z peryskopowym obiektywem i 60-krotnym superzoomem oraz trybem “gwiezdnym” (Starry Mode) oficjalnie zostanie zaprezentowany w Polsce 9 czerwca o godz. 11:00.
Razem z realme X3 SuperZoom zadebiutuje realme Watch – pierwszy smartwatch w ofercie marki – oraz smartfon realme 5i.

Najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie – realme, zapowiada oficjalną polską premierę kolejnego flagowca – realme X3 SuperZoom. Przy okazji premiery wyczekiwanego modelu przedstawiony zostanie również smartwatch realme Watch oraz smartfon realme 5i. Produkty zostaną zaprezentowane podczas wideokonferencji, która odbędzie się 9 czerwca o godz. 11:00.

realme X3 SuperZoom

realme rozwija możliwości fotograficzne swoich smartfonów. Produkty marki ewoluowały od „all in Quad” do modeli z 6 aparatami. realme X3 SuperZoom „Super Zoom. Super Prędkość” jest wyposażony w 60-krotny peryskopowy zoom i oferuje – po raz pierwszy – tryb “gwiezdny” (Starry Mode), który pozwoli użytkownikom fotografować nocne niebo pełne gwiazd. To duży skok, jaki zrobiła marka, działając według swojej filozofii “Dare to leap” (Odważ się skoczyć).

W realme X3 SuperZoom znajdziemy łącznie sześć aparatów: cztery z tyłu i dwa z przodu. Obiektyw podstawowy to 64 MP, który jest wspomagany przez 8 MP aparat szerokokątny i 8 MP teleobiektyw
z 5x zoomem optycznym oraz 2 MP sensor makro. W aparacie można skorzystać również z trybu Nightscape 4.0 i Tripod. Aparaty przednie to 32 MP sensor do selfie oraz 8 MP jednostka szerokokątna.

realme X3 SuperZoom posiada procesor Qualcomm Snapdragon 855+, a za czas pracy urządzenia odpowiada bateria o pojemności 4200 mAh. Smartfon oferuje też opcję szybkiego ładowania o mocy 30 W.

realme Watch

realme Watch to pierwszy smartwach w ofercie marki. Posiada duży kolorowy ekran dotykowy 3,5 cm z 12 preinstalowanymi tarczami. Ekran jest chroniony szkłem Corning Gorilla Glass, a jego jasność może sięgać 380 nitów. realme Watch jest wyposażony w asystenta zdrowia z precyzyjnym czujnikiem tętna oraz posiada 14 trybów sportowych. Produkt można łatwo sparować ze smartfonami, obsługuje wyświetlanie połączeń, SMS-ów i wiadomości aplikacji innych firm. realme Watch może automatycznie odblokować telefon podczas zbliżania się, co jest wygodne i szybkie. Zegarek jest też wodoodporny.

realme 5i

Do Polski trafia także realme 5i. Smartfon wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz LCD oraz ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 2,0 GHz z układem graficznym Adreno 610. Smartfon posiada pojedynczy aparat 8 MP na przodzie, a także poczwórny z tyłu: obiektyw podstawowy 12 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP, 2 MP do zdjęć portretowych oraz 2 MP do fotografii w trybie makro.

Wideokonferencję z premiery nowych produktów będzie można obejrzeć 9 czerwca (start o godzinie 11:00) na kanałach Facebook oraz YouTube.

realme w TOP7 najlepiej sprzedających się marek na świecie

Wg danych Counterpoint Research on Smartphone Shipment Market Share Q1 2020 realme zajęło 7. miejsce w globalnym rankingu wysyłek smartfonów w pierwszym kwartale 2020 roku, osiągając wzrost 157% rok do roku i utrzymując pozycję najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie. Jako jedna z 2 marek wciąż notuje wzrost sprzedaży, pomimo kilkunastoprocentowych globalnych spadków sprzedaży całego sektora.