Czy Polacy znów pokonają Rosję?

Tego dowiedzą się kibice, którzy kupią bilet na tegoroczne mecze reprezentacji Polski w ramach siatkarskiej Ligi Światowej. Bilety na spotkania z Rosją, Iranem i USA można nabyć już od 60 zł. Wyłącznym dystrybutorem biletów na wszystkie spotkania grupowe Mistrzów Świata w Polsce jest eBilet.pl.

W serwisie eBilet.pl trwa sprzedaż biletów na Ligę Światową 2015 siatkarzy. 28 i 29 maja Biało-Czerwoni zmierzą się w Trójmieście z reprezentacją Rosji. Bilety na mecz z Rosją, w zależności od miejsca, można kupić od 80 zł do 200 zł. Tydzień później, 5 i 6 czerwca Polacy podejmą w Częstochowie siatkarzy Iranu. Na te spotkania wejściówki można nabyć już od 60 zł. Ostatnim spotkaniem w Grupie B, będzie potyczka ze Stanami Zjednoczonymi 3 i 4 lipca w Krakowie. Bilety,
w zależności od sektora, dostępne są od 80 zł do 200 zł.

Mecze reprezentacji Polski w siatkówce przyciągają tłumy kibiców do hal. Nie inaczej będzie w przypadku tegorocznej edycji Ligi Światowej” – komentuje Marcin Matuszewski, Prezes eBilet.pl – “Zainteresowanie jest ogromne. Niekwestionowanymi hitami są potyczki Mistrzów Świata z Rosją w Ergo Arenie i USA w Tauron Arenie. Mimo ogromnego zainteresowania, system sprzedaży działa sprawnie i każdy fan może bez problemów kupić bilet.” – kończy Marcin Matuszewski.

Organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności na każdym meczu. W Trójmieście może to być nawet 11 500 widzów, a w Częstochowie blisko 6 000 kibiców. Najwięcej fanów może oglądać potyczkę ze Stanami Zjednoczonymi w Krakowie. Tamtejsza Arena pomieści nawet 15 000 fanów siatkówki.