Pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality

Fot. CH Klif

Wszyscy, którzy 4 października odwiedzili wieczorem Centrum Handlowe Klif w Gdyni mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć pierwszy na Pomorzu pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality: RESORT 2015. Gwiazdą pokazu była światowej klasy polska modelka Kamila Szczawińska, która razem z projektantką wzięła także udział w kampanii promocyjnej z okazji 18. urodzin Klifu. Całość tego wspaniałego, modowego widowiska wyreżyserowała Katarzyna Sokołowska.

Na wybiegu królowały lata 70. Projektantka postawiła na odważne połączenia wzorów i kolorów tworząc spektakularne stylizacje. W kolekcji dominują romantyczne, bardzo dekoracyjne i powłóczyste suknie w stylu hippie oraz stroje wykonane z jeansu i koronki. O swojej najnowszej kolekcji Lidia Kalita mówi, że podkreśla indywidualność kobiet i… wymaga odwagi. Promowany przez nią styl jest bardzo charakterystyczny, wygodny i eklektyczny. To będzie się nosić wiosną i latem 2015 roku!

18.urodziny-CH_Klif_Lidia_Kalita_Katarzyna_Sokolowska 18.urodziny-CH_Klif_pokaz_Lidii_Kality_1

18.urodziny-CH_Klif_pokaz_Lidii_Kality_2 18.urodziny-CH_Klif_pokaz_Lidii_Kality_3

 

Kolejną atrakcją wieczoru była premiera filmu, w którym dziennikarze, styliści, projektanci i gwiazdy opowiadali m.in. o wymarzonych prezentach, idealnej osiemnastkowej imprezie  i składali życzenia Centrum Handlowemu Klif. W urodzinowy wieczór nie mogło również zabraknąć słodkości – Cukiernia Sowa przygotowała na tę okazję specjalny babeczkowy tort.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.