Plug&Play w Stacji Mercedes

Fot. Stacja Mercedes

W piątek, 8 sierpnia, o godzinie 20.00 przed gośćmi Stacji Mercedes wystąpi polska grupa – Plug&Play. Zespół z powodzeniem łączy melodie z lat osiemdziesiątych ze współczesnymi, tanecznymi brzmieniami. Popis swoich umiejętności muzycznych dawali już w takich stolicach europejskich jak Berlin czy Paryż. Teraz czas na Warszawę!

 

Znakiem rozpoznawczym Plug&Play są ciekawe elektroniczne kompozycje, często niesztampowe instrumentarium, męsko – damskie wokale oraz dopełniająca całości stylistyczna zmienność. Takie połączenie gwarantuje niepowtarzalność. Plug&Play skutecznie zdobywają uznanie słuchaczy. Koncerty grupy, zarówno polskie, jak i zagraniczne, to konkretna porcja witalnego grania, przemyślanych utworów, wykonywanych z pełnym zaangażowaniem na scenie.

 

Zespół ma na swoim koncie już kilka wyróżnień, w tym także na arenie międzynarodowej. 30 czerwca br. Plug&Play zagrali w Paryżu w ramach EuroMusic Contest, zostali bowiem wyłonieni w konkursie, jako jeden z dziesięciu artystów zaproszonych do zaprezentowania
się na paryskiej scenie. Zdecydowanym sukcesem była także wydana w 2013 r. przebojowa epka zespołu Reisefieber. Plug&Play uznawani są za jeden z ważniejszych zespołów polskiej sceny niezależnej. Czy zasłużyli sobie na takie miano, o tym przekonamy się już niebawem, podczas występu grupy na letniej scenie pawilonu Mercedesa.

 

W skład Plug&Play wchodzą: Kuba Majsiej – wokal, gitara, syntezatory, Wojciech Papierz
– bass, Wojciech Bernatowicz – syntezatory, Maciej Stachyra – bębny, perkusja oraz Luiza Orpik – wokal i gitara. Cała piątka zdążyła zaskarbić sobie uznanie blogosfery, zainteresowanie dziennikarzy muzycznych, jak i sympatię fanów muzyki niezależnej w Polsce i za granicą.
Czy przekonają również do siebie wymagającą publiczność Stacji Mercedes? O tym dowiemy się podczas piątkowego koncertu Plug&Play w Stacji Mercedes.

Serdecznie zapraszamy!

Plug&Play, utwór pt. Cities I’ll never go to: https://www.youtube.com/watch?v=82_0lMMZB6g

Plug&Play, najnowszy singiel zespołu, pt. Orphan Ghost: http://plugandplay.bandcamp.com/album/orphan-ghost-single

 

Kolejne koncerty w Stacji Mercedes odbędą się w następujących terminach:

15.08 (Piątek) – The KDMS

23.08 (Sobota) – Plastic

29.08 (Piątek) – Eric Shoves Them in His Pockets

06.09 (Sobota) – Występ gwiazdy na zakończenie sezonu letniego w Stacji, szczegóły odnośnie wydarzenia wkrótce

 

 

***

Stacja Mercedes przez całe lato (do 7 września 2014) oferuje spotkania z wyjątkowymi osobami, koncerty, projekcje filmowe, spektakle, gry miejskie oraz atrakcje dla najmłodszych. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem
– Grupa Warszawa.
Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, CLA i GLA.

 

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.

Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes znajdują się na stronie www.stacjamercedes.pl oraz na facebook.pl/StacjaMercedes, twitter.com/StacjaMercedes i http://instagram.com/stacjamercedes