Plecak typu sling na sprzęt foto

Tamrac, producent akcesoriów foto zaprezentował plecak na jedno ramię przeznaczony dla amatorów fotografii. Jazz 78 to rozwiązanie typu sling, które umożliwia dostęp do sprzętu bez potrzeby zdejmowania go. Lekki i niezwykle funkcjonalny świetnie sprawdzi się podczas jednodniowych sesji fotograficznych.

 

Tamrac Jazz 78 to kompaktowa, lekka torba na ramię, która pomieści lustrzankę z dołączonym obiektywem o maksymalnej długości ok. 15 cm lub aparat systemowy. Ponadto użytkownik zmieści w nim dwa małe obiektywy oraz ładowarkę. Dzięki konstrukcji typu sling dostęp do sprzętu jest natychmiastowy bez konieczności zdejmowania go.

Po przesunięciu torby z pleców na przód ciała możesz sięgnąć po sprzęt poprzez boczną klapę. Zaletą tego rozwiązania jest natychmiastowy dostęp do aparatu i możliwość uchwycenia ciekawego kadru. Funkcjonalna kieszeń w bocznej klapie idealnie nadaje się do przechowywania zaślepek na obiektywy, filtrów czy baterii.

Oddzielna, górna kieszeń przeznaczona jest na osobiste drobiazgi. Wyposażona w siatkową kieszonkę zamykaną na zamek błyskawiczny pomieści drobne akcesoria, takie jak karty pamięci czy dodatkowe baterie. W bocznej kieszeni schowasz bidon lub inne akcesoria niezbędne podczas całodniowej wycieczki. Wyłożony pianką pas główny równomiernie rozkłada ciężar, dzięki czemu nie odczujesz zmęczenia nawet podczas całodniowej wędrówki ze sprzętem.

Cenę produktu ustalono na poziomie 249 zł.

 

Wymiary plecaka:

 

– Wymiary wewnętrzne komory górnej: 22 x 14 x 20 cm
– Wymiary wewnętrzne komory dolnej: 23 x 13 x 23 cm
– Wymiary zewnętrzne: 22 x 17 x 48 cm
– Waga: 765 g