Plantronics RIG FLEX

Fot. KONTEL

Firma KONTEL, przedstawiciel Plantronics w Polsce, wprowadziła do sprzedaży nowe, dedykowane dla graczy rozwiązanie tej marki – słuchawki Plantronics RIG FLEX Dolby 7.1 Surround Sound.

Premierowa prezentacja RIG FLEX, które zastąpią popularne w środowisku gamerów słuchawki Plantronics GameCom 780, odbyła się podczas międzynarodowej imprezy targowej Mobility Reseller Days w Warszawie.

Profesjonalne słuchawki dla graczy sprawdzają się doskonale w codziennym użytkowaniu, dzięki możliwości podłączenia ich do smartfonów. Pozwalają na odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych także podczas gry. Po zakończonej grze można wykorzystać RIG do oglądania filmów, rozmów z przyjaciółmi na Skype lub słuchania muzyki.

Nowy zestaw słuchawkowy Plantronics jest kompatybilny z PC/MAC oraz konsolami XBOX 360, PS3 i dzięki temu niezwykle uniwersalny. Producent wyposażył go w dwa wymienne mikrofony: wysięgnik mikrofonowy do gier i mobilny mikrofon inline, który można zabierać ze sobą. Lekkie i wygodne, obrotowe kapsuły umożliwiają – po ustawieniu na płasko – bezpieczny transport i łatwe przechowywanie słuchawek.

Stereofoniczny zestaw Plantronics RIG FLEX zapewnia niezwykłą klarowność dźwięku. Słuchawki dostarczają wyraźny dźwięk z głębokim basem bez zniekształceń niskich tonów. Dzięki wysięgnikowi mikrofonu z funkcją redukcji szumów koledzy z drużyny mogą wyraźnie usłyszeć rozmowy i polecenia w czasie gry. Wygodne i miękkie nauszniki pozwalają na wiele godzin komfortowego noszenia.

Za pomocą regulatora umieszczonego na kablu można oddzielnie zarządzać głośnością rozmów telefonicznych i PC/MAC, XBOX 360/PS3, a także odebrać/kończyć i wyciszać rozmowy.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST