PKO Bank Polski ponownie postawił na OS3

W wyniku rozstrzygniętego przetargu, w którym udział wzięło pięć firm, umowę z agencją przedłużono na trzy lata. OS3 będzie odpowiedzialna za działania online dla Banku i całej Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.

OS3 w ramach współpracy będzie kontynuowała opracowywanie i wdrażanie działań marketingowo-sprzedażowych w Internecie. Do jej zadań niezmiennie będzie należała bieżąca obsługa strategiczno-kreatywna, a także część produkcyjna m.in. przy kampaniach związanych z platformą komunikacyjną „Organizm”.

– Wybór PKO Banku Polskiego to potwierdzenie skuteczności naszych działań – komentuje Marcin Maj, CEO OS3. – Realizacja każdej kampanii to wyzwanie nie tylko kreatywne, ale także na poziomie dowożenia wyników biznesowych. Zawsze staramy się, aby projekty, które prowadzimy przekładały się na cele Klientów i przynosiły wymierne efekty. Kontynuacja współpracy z Bankiem utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to dobrze – dodaje.

OS3 współpracuje z PKO Bankiem Polskim od 3 lat. W tym czasie agencja i Bank wspólnie zrealizowali 12 kampanii Mini Ratki, 7 edycji programu MGM, 4 edycje konkursu Szkolne Blogi, 6 filmów fabularnych i 12 instruktażowych aplikacji płatności mobilnych IKO, raport roczny w wersji online, a także liczne kampanie dla spółek PKO PTE i PKO TFI. Ponadto agencja była odpowiedzialna za prowadzenie działań w social mediach, stworzenie licznych serwisów WWW, minisajtów czy landing page’ów.