Piknik Sportowy w Pruszkowie z okazji 15-lecia istnienia Kongsberg Automotive w Polsce

Trening z piłkarzami Znicza Pruszków, wirtualne zawody samochodowe, gry na konsolach, zabawy z animatorami oraz liczne konkursy i atrakcje dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotował Kongsberg Automotive dla pracowników firmy oraz mieszkańców Pruszkowa i okolic, z okazji świętowania jubileuszu firmy. Punktem kulminacyjnym obchodów będzie występ gwiazdy Disco Polo – zespołu Top One.

Już w najbliższą sobotę, 17 października, będzie można przekonać się, że sport to dobra zabawa dla całej rodziny. Na czas trwania wydarzenia, teren parkingu przed siedzibą firmy Kongsberg Automotive w Pruszkowie zamieni się w miasteczko pełne niespodzianek i atrakcji. Zaplanowano spotkanie z piłkarzami Znicza Pruszków, a dla chętnych – wspólny trening z lokalną sławą sportu. Swobodne stroje z pewnością będą mile widziane. Wygodny ubiór przyda się także podczas wyścigów samochodowych rozgrywanych na symulatorach i konsolach. Jako wygraną w wirtualnych zawodach przewidziano Puchar Kongsberg Automotive. To jednak nie jedyna szansa na zdobycie upominków. Przygotowano liczne konkursy z nagrodami.

Atrakcją Pikniku będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w bolidzie WUT1, skonstruowanym przez studentów Politechniki Warszawskiej. O doskonałą zabawę dla najmłodszych zadba zespół doświadczonych animatorów. W ramach zaplanowanych atrakcji przewidziano także malowanie twarzy, stoisko z balonami, skoki na trampolinie czy zabawę w dmuchanym zamku. A gdy sport i zabawa pozbawi sił uczestników Pikniku, energię będzie można odzyskać korzystając z usług gastronomicznych. Co więcej, na łasuchów czekać będzie wata cukrowa, rozdawana przez cały dzień.

Dla dorosłych również zostały przewidziane atrakcje. W trakcie trwania imprezy cyklicznie będzie wyświetlany film podsumowujący 15 lat funkcjonowania Kongsberg Automotive w Polsce. Ponadto każdy zainteresowany działalnością firmy będzie miał niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić halę zakładową, w której inżynierowie szczegółowo opowiedzą, jak wyglądają procesy produkcji. Podczas wydarzenia zostaną przygotowane również stoiska Kongsberg, przy których będzie można dowiedzieć się więcej na temat produktów firmy, a także  spotkać się z przedstawicielami działu HR (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz Agencją Pracy Tymczasowej. W punktach tych uzyskamy informacje na temat aktualnych ofert pracy w Kongsberg Automotive Pruszków.

Uroczyste obchody 15-lecia istnienia Kongsberg Automotive w Polsce uświetni koncert gwiazdy. Na scenie pojawi się pochodzący z Pruszkowa zespół Top One. Dla najwytrwalszych przygotowano również kilkugodzinny set w wykonaniu Dj Brother. Szykuje się świetna zabawa dla całej rodziny.