Paski do smartwatcha w wakacyjnym stylu

Smartwatche MyKronoz to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią nudy w swoich ubraniach. Dzięki wymiennym paskom smartwatch może stać się nie tylko funkcjonalnym gadżetem, ale także ciekawym dodatkiem do garderoby.

Takie rozwiązanie szczególnie spisze się w okresie letnim. Lato to czas rozluźnienia, wyjazdów i imprez, a także kolorowych strojów. I to właśnie do nich najbardziej będą pasować poszczególne kolory opasek. Dzięki nim w kilka sekund dostosować można kolor smartwatcha do wybranego ubioru.

W pełni wymienne paski posiadają w tym momencie dwa produkty MyKronoz – ZeCircle oraz nowość na rynku, ZeFit2. Ilość dostępnych kolorów robi wrażenie. Oba posiadają standardowe kolory jak czerń, biel, brąz oraz odcień szarości. Oprócz tego do wyboru są znacznie ciekawsze kolory jak: różowy, czerwony, niebieski i fioletowy. ZeFit2 posiada także dodatkowy, seledynowy kolor.

Wymienna opaska nie musi wnosić jedynie walorów estetycznych. To także praktyczne rozwiązanie. Możliwość wymiany tego elementu oznacza, że w przypadku uszkodzenia wystarczy tylko wymienić pasek, bez konieczności zakupu nowego urządzenia.

Możliwość demontowania paska ułatwi także higienę. Po intensywnym treningu bądź upalnym dniu w łatwy sposób będzie można umyć ubrudzony pasek, dzięki czemu zachowa się niezbędną czystość urządzenia.