Opel Leasing Mobilny w ofercie Getin Fleet

Getin Fleet SA we współpracy z General Motors Poland, producentem i dystrybutorem marki Opel wdrożył program finansowania pojazdów służbowych – Opel Leasing Mobilny. Jest to produkt, który ma na celu pomóc przedsiębiorcom optymalizować budżet i efektywniej zarządzać flotą samochodową. Dodatkowo mogą oni obecnie skorzystać z oferty promocyjnej, które obejmuje Opel Insignia Editon 1.4 Turbo w wynajmie już za 990 zł netto miesięcznie bez opłaty wstępnej.

Kluczowym założeniem wprowadzonego produktu, Opel Leasing Mobilny, jest ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu poprzez zdjęcie z nich obowiązku zarządzania pojazdami służbowymi. Wszystkie kwestie związane z samochodami pozostają w rękach wyspecjalizowanej firmy, a przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na prowadzeniu działalności. Najnowsza oferta Getin Fleet SA i GM Poland gwarantuje wynajem nowego samochodu bez opłaty wstępnej, niską ratę, ubezpieczenie samochodu oraz serwis w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Opel. Dodatkowo przedsiębiorca ma zapewniony dostęp do samochodu zastępczego na czas ewentualnej naprawy pojazdu, co daje mu pełną mobilność zawodową. Opel Leasing Mobilny umożliwia Klientowi ponoszenie kosztów jedynie za rzeczywiste zużycie pojazdu. Klient ma możliwość wykupu auta, za cenę która zostaje z góry ustalona w umowie. Nie jest to jednak opcja obligatoryjna.

General Motors Poland poszukiwał partnera, z którym mógłby stworzyć ofertę finansowania pojazdów od zaraz, bez opłaty wstępnej, z optymalną ratą oraz pełnym serwisem i gwarancją stałej mobilności. Zaproponowane przez nas rozwiązania to wyjście naprzeciw potrzebom miłośników Opla. Wspólnie z GM Poland stworzyliśmy dla nich propozycję, która gwarantuje wygodę i kompleksową obsługę. Dzięki temu, korzystając z wynajmu długoterminowego w postaci leasingu mobilnego dla MSP, przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, podczas gdy my opiekujemy się ich samochodem – mówi Tomasz Ślepowroński, Prezes Zarządu Getin Fleet SA.

Opel Leasing Mobilny to nowa propozycja dla właścicieli małych i średnich firm przygotowana przez Getin Fleet SA wspólnie z GM Poland. Jest to leasing z serwisem, sprzedawany w sieci ASO Opel. Podjęcie współpracy przez obydwie marki jest kolejnym etapem rozwoju Getin Fleet oraz realizacji strategii wprowadzania najdogodniejszych opcji i atrakcyjnych produktów dla przedsiębiorców. Obecnie mogą oni również skorzystać z promocyjnej oferty na Opel Insignia Editon 1.4 Turbo, gdzie koszt wynajmu miesięcznego wynosi od 990 zł netto miesięcznie bez opłaty wstępnej.

Szczegóły oferty dostępne są tutaj.

Getin Fleet S.A. to nowoczesna firma outsourcingu usług wynajmu samochodów zbudowana przez specjalistów z branży CFM z wieloletnim doświadczeniem, oferująca elastyczne formy finansowania i zarządzania flotą pojazdów osobowych i użytkowych do 3,5 t. Strategią firmy jest utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami w celu wsparcia ich administracji i obsługi związanej z posiadaniem floty samochodowej. W pakiecie świadczeń znajduje się szeroki wachlarz dostosowanych do potrzeb klienta i praktycznych produktów i usług dla firm: wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, leasing mobilny oraz zarządzanie flotą. Dzięki przynależności do Grupy Getin Noble Bank, dynamicznie rozwijającej się polskiej grupy kapitałowej, spółka jest bezpiecznym i stabilnym partnerem biznesowym.