Olejek do pielęgnacji ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra od firmy Kneipp®

Olejek do pielęgnacji ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra od firmy Kneipp®

Firma Kneipp® wprowadza Olejek do pielęgnacji ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra do skóry suchej i wrażliwej. Posiada on intensywnie pielęgnujące właściwości i jest polecany również dla kobiet w ciąży.

„Kwiat migdała Jedwabna skóra” został stworzony na bazie holistycznej filozofii marki Kneipp®. Jego kompozycja to przede wszystkim naturalne oleje roślinne, które regenerują i wzmacniają naturalną barierę hydrolipidową skóry oraz pomagają zachować jej prawidłowe nawilżenie. Kosmetyk zawiera naturalny olejek ze słodkich migdałów, który jest bardzo dobrze tolerowany także przez wymagającą skórę wrażliwą. Łagodzi uczucie napięcia skóry, zapobiega podrażnieniom i przywraca jej naturalną równowagę. Olejek migdałowy charakteryzuje się wyjątkowo wysoką zawartością esencjonalnych kwasów tłuszczowych: oleinowego i linolowego, zalicza się do najcenniejszych olejków roślinnych. Szybko wchłania się w skórę. Jest bardzo łagodny, neutralny i nie powoduje alergii, dlatego też jest polecany przez położne kobietom w ciąży.

Intensywne działanie pielęgnujące olejku migdałowego uzupełnia chroniąca komórki kombinacja: witaminy E, regenerującego olejku arganowego oraz łagodnego olejku słonecznikowego.

Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra poprawia elastyczność, działa odbudowująco i daje uczucie jedwabnej skóry, pozostawiając ją pachnącą delikatnie na kwiat migdała. Specjaliści zalecają stosowanie go bezpośrednio po kąpieli na lekko wilgotną skórę.

(Prunus Amygdalus Dulcis) Słodki olejek migdałowy powinien zajmować jedno z pierwszych miejsc wśród olejków w apteczce domowej” – Sebastian Kneipp.

Zalety olejku:

– wysokowartościowe naturalne olejki: migdałowy, arganowy

– chroniąca komórki witamina E

– pielęgnuje i odżywia skórę

– zmysłowo pachnie delikatnym kwiatem migdała

Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 28,99 zł.

Dostępność w drogeriach: Dayli, Hebe, Rossmann, Drogerie Natura, Super-Pharm.

Więcej informacji na: www.kneipp.pl