Nowy serwis internetowy dla nowoczesnych kobiet!

26 października wystartował magazyn-hamag.pl, czyli serwis stanowiący kompendium wiedzy i porad niezbędnych nowoczesnym kobietom. Portal będzie uzupełnieniem lifestylowego magazynu HAmag, obecnego na rynku od czerwca 2015.

W serwisie będzie można znaleźć nie tylko treści przedstawiane w kolejnych numerach magazynu HAmag, ale także wiele nowych zagadnień i artykułów, które nie zostały uwzględnione w periodyku. Głównym założeniem twórców serwisu było zapewnienie kobietom możliwości znalezienia w jednym miejscu zbioru wskazówek i porad, niezbędnych w codziennym życiu. Na magazyn-hamag.pl prezentowane będą ciekawe wywiady, nietuzinkowe fotogalerie, a także recenzje, videotesty i testy konsumenckie szeroko pojętego sprzętu AGD. Serwis jest w pełni responsywny, dzięki temu dostęp do jego treści jest intuicyjny z każdego dowolnego urządzenia. Oprócz dedykowanej strony, czytelnicy znajdą kanał magazyn-hamag.pl w Kiosku Google Play.

Za przygotowanie treści odpowiedzialna jest redakcja magazynu HAmag, natomiast czuwać nad serwisem będzie jego redaktor naczelna, Angelika Drygas.

HAmag ma być przewodnikiem po najświeższych trendach i nowatorskich ideach. Piszemy o wszystkim, co ułatwia codzienne życie i czyni je bardziej niezwykłym. Nasi redaktorzy, zafascynowani życiem w rytmie slow, wyszukują nietuzinkowych rozwiązań ze świata kulinariów, sportu, urody czy nowych technologii – wyjaśnia Angelika Drygas. Portal powstał z potrzeby stałego dialogu z naszymi Czytelnikami. Chcieliśmy być z nimi w ciągłym kontakcie i każdego dnia przedstawiać im nowe treści – dodaje.

Na rynku dostępny jest także kolejny, drugi już numer magazynu HAmag. Można go obejrzeć na stronie magazyn-hamag.pl i w serwisie ISSUU. Następny numer trafi do szerokiej dystrybucji także w wersji drukowanej.

W najnowszym numerze, poza podpowiedziami dotyczącymi wyboru butów do biegania i urządzenia pokoju dziecięcego, przepisami na zdrowe przekąski i domowe kosmetyki, zamieszczono także wywiady z projektantką biżuterii Kariną Krølak, współzałożycielką Gallery Store Moniką Buczkowską oraz szefem kuchni Wojciechem Modestem Amaro.