Nowa kamera HD Sony

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej kamery HD na karty pamięci. Model HXR-MC2500E łączy wydajność i funkcjonalność z przystępną ceną. Jak przystało na urządzenie ery cyfrowej, ma szereg wygodnych w użyciu funkcji, których będzie potrzebował każdy profesjonalny operator.

Sony_HX-MC2500_others_1 Sony_HX-MC2500_others_2

W nowej kamerze wprowadzono wiele ulepszeń w stosunku do obecnego modelu HXR-MC2000E. Poza udoskonalonym przetwornikiem obrazu Exmor™ R CMOS należą do nich nowe funkcje: wbudowana lampa LED, wizjer OLED, łączność Wi-Fi, zapis w formacie DV i stopka Multi-Interface (MI). W rezultacie kamera HXR-MC2500E przewyższa wcześniejsze modele, a dzięki efektywnemu działaniu w słabym świetle, wysokiej jakości obrazu, uniwersalności oraz niezawodności stanowi opłacalne rozwiązanie do wideofilmowania imprez i wydarzeń.

Sony_HX-MC2500_others_3

— Kamera HXR-MC2500E to doskonały przykład połączenia naszej zaawansowanej technologii obrazu z bogatym zestawem funkcji, jakich potrzebują obecnie nabywcy — mówi Robbie Fleming, menedżer ds. marketingu produktu w Sony Professional Solutions Europe. — Obecna oferta Sony jest bardziej wszechstronna. Ten model ma dla klientów profesjonalnych kilka praktycznych zalet, takich jak łączność bezprzewodowa czy dłuższy czas nagrywania.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.