Nocna sprzedaż iPhone 6 i 6 Plus w iDream.

Premierowa sprzedaż rozpoczęła się dokładnie o godzinie 0:01 w nocy z czwartku na piątek (23/24 października) w gdańskiej Galerii Madison.

IDREAM NOCNA IPHONE6 1 IDREAM NOCNA IPHONE6 2 IDREAM NOCNA IPHONE6 3 IDREAM NOCNA IPHONE6 4 IDREAM NOCNA IPHONE6 5 IDREAM NOCNA IPHONE6 6

Od dzisiejszego ranka nowe iPhone’y dostępne są w regularnej sprzedaży w salonach iDream w Polsce: w Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie oraz w sklepie internetowym iDream.pl. W tym ostatnim już od północy 17 października można było zamawiać te urządzenia w przedsprzedaży.

Nocnej sprzedaży najnowszych iPhone’ów towarzyszyła wieczorna impreza w Galerii Madison której atrakcjami były m.in. muzyka klubowa na żywo, poczęstunek w postaci kawy i ciastek, animacje, konkursy, pokazy technologiczne etc.

„Impreza towarzysząca nocnej sprzedaży nowych iPhone’ów cieszyła się dużym zainteresowaniem i planujemy organizację podobnych przy okazji premier czy przy okazji większych wydarzeń związanych z Apple” – mówi Piotr Stelmaszuk, kierownik marketingu Eurotel S.A.

iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

Pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl ). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży.