Noc Muzeów w Pracowni Jaga Hupało Born to Create

W industrialnych przestrzeniach pracowni JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE, mieszczącej się w Starej Fabryce Koronek, miejscu wypełnionym innowacją i designem, odbędzie się ekscytujące spotkanie z wielowymiarową sztuką współczesną. Podczas NOCY MUZEÓW zaprezentujemy wybitnych Artystów – osobowości interpretujące i wyrażające rzeczywistość w indywidualny sposób, wszyscy przepełnieni inspiracją i potrzebą tworzenia. Przed nami wyjątkowe, autorskie premiery przygotowane przez naszych Gości specjalnie na tę jedyną okazję – NOC MUZEÓW. Motywem przewodnim tegorocznej edycji spotkania jest MIĘDZYNARODOWY ROK ŚWIATŁA.

Duet wizjonerskich artystów czyli Dyrektor Artystyczna Pracowni Jaga Hupało z uznanym i awangardowym fotografikiem Markiem Straszewskim zaprezentują premierowy edytorial i video zatytułowane „make love not war”, bezpośrednio związane z tematyką sztuki zaangażowanej społecznie.

Piosenkarka Ramona Rey, gwiazda muzyki alternatywnej, z wielkim wyczuciem stylu i ponadprzeciętnym gustem, porwie nas w muzyczną podróż w nieznane, podczas Reymix Night. Towarzyszyć jej będą producent muzyczny – Tel Arana oraz tancerka Kama Giergoń.

Teatr Trans Atlantyk w nowej odsłonie, przedstawi spektakl muzyczny p.t. „Róża De Luxe” – hołd złożony niezwykłej postaci – Róży Luksemburg. To surrealistyczna „genderowa” sztuka, będąca mieszanką piosenek i ballad w wykonaniu zespołu ‘Duża Porcja’, inspirowanych życiem i twórczością Czerwonej Roży oraz repertuaru ikon polskiej muzyki popularnej. Performance przedstawi nowe spojrzenie na działalność Róży Luksemburg i Fabryki Lamp nazwanej jej imieniem. Spektakl w reżyserii uznanego, nowojorskiego reżysera Paula Bargetto.

Wybitny fotografik Tomek Sikora zaprezentuje 13 portretów przedstawicieli świata kultury i sztuki w połączeniu z obrazami wiszącymi w Pałacu Wilanowskim. Fascynująca konfrontacja typów ludzkich.

Międzynarodowej sławy artysta Andrzej Dragan innowacyjny fotografik i reżyser we współpracy z Jagą Hupało przygotował video miniaturę. Futurystyczne ujęcie metafizyki głównej bohaterki.

Wielokrotnie nagradzana na świecie polska artystka Peperski, mieszkająca na stałe w Wiedniu, przedstawi „00:59 performanz” inaugurujący wystawę o tym samym tytule w Warszawie na początku czerwca br., a Zespół stylistów Create Team wraz Michałem Fideckim

i Dominiką Jakóbiak wykona tajemniczy akt przemiany ”Neo.Cinderella”.

Najmłodsza z naszych gości – Antonia Wolff, niestrudzenie poszukująca swojej drogi artystycznego wyrazu, zaprezentuje swój album zatytułowany „Spóźnieni”.

Wielowątkowy Tomek Kuczma, autor niezliczonej ilości plakatów, muzyki i wizualizacji, w swojej instalacji video zatrze granice pomiędzy światłem, modą, technologią i sztuką.

Performer Sebastian Kobielski w trashartowej instalacji „Chimera” skomentuje aktualne wydarzenia, które poruszyły światem mass i social mediów przy użyciu nietuzinkowych środków wyrazu.

W Pracowni będziemy również gościć młode pokolenie genialnych fotografów, którzy zaprezentują całkiem odmienne spojrzenia na otoczającą nas rzeczywistość. Bartek Szmigulski zabierze nas za kulisy najlepszych pokazów mody, Patryk Bułhak w sentymentalną podróż

z wątkami reportażu „Untitled”, a Piotr Serafin przedstawi modę w męskim ujęciu „XY – urban attraction”.

Ulubieniec świata mody – Mateusz Suda – ilustrator mody i znakomity artysta nowych mediów, przedstawi swoje premierowe kolaże modowe.

Łukasz Majewski znany jako TinBoy w piąte urodziny swojej działalności oczaruje nas feerią barw i kolorów w jednej ze swoich kreacji artystycznych, a Jarosław Filipczak z Pikczersów zaprezentuje autorską kreskę grafik, dzięki której zdobył uznanie w świecie popkultury.

Ukojeniem dla zmysłów i rozrywką dla uszu znajmie się prawdziwy czarodziej dźwięków – Paweł Juzwuk, w nowej kreacji artystycznej – „Mixtura”.

 

 

 

PLEJADA ARTYSTÓW

 

Jaga Hupało & Marek Straszewski

www.jagahupalo.pl

www.straszewski.com

„make love not war”

wystawa

Artystka fryzur, producentka, Dyrektor Artystyczna warszawskiej pracowni BORN TO CREATE.

Uzyskała wiele międzynarodowych wyróżnień i tytułów, takich jak: „Designer of the Year ” i „Personality of the Year ” w Paryżu , jej kolekcja modułowych grzywek i akcesoriów do włosów została wyróżniona międzynarodowym tytułem “MUST HAVE” – prezentowana była w Berlinie, Mediolanie i Łodzi. Jej nazwisko znalazło się na liście stu najbardziej wpływowych Polek magazynu „Elle”.

Zaprojektowała i zrealizowała fryzury oraz peruki do wielu oper m.in. „Eugeniusz Oniegin”, „Madame Butterfly”,”Król Roger”,”Dama pikowa” i „Otello” w reżyserii Mariusza Trelińskiego, “Ubu Rex” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, “Mefistofeles” w reżyserii Tomasza Koniny.

Jej fryzury i peruki pojawiły się również podczas spektakli w reperturze Teatru Polskiego “Irydion” w reż. Andrzeja Seweryna, “Szkoła Żon” w reż. Jacques Lassalle i Teatru Muzycznego Roma „Deszczowa piosenka”, „Aladyn Jr”, „Akademia Pana Kleksa”, „Taniec Wampirów”, „Koty” , “Mamma Mia” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego , “Taniec Wampirów” w reżyserii Romana Polańskiego , „Alladyn” w Warszawie reż. Wojciech Kępczyński oraz „Alladyn” w Teatrze Muzycznym w St. Petersburgu, Teatr Soho “Idiota”
w reż. Igora Gorzkowskiego.

Wykreowała stylizacje fryzur do filmu „Papusza” Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze oraz “Miłość na wybiegu” w reż. Krzysztofa Langa.

Na zaproszenie Narodowej Galerii Sztuki Zachęta przygotowała i zrealizowała stylizacje fryzur w projekcie performatywnym „Matka Ziemia Siostra Księżyc” Joanny Malinowskiej i Christiana Tomaszewskiego jak również w ramach cyklu „pokazy mody” zainscenizowanego w galerii przez artystę Pawła Althamera.

W Centrum Sztuki Współczensje wraz z Antje Kalus współtworzyła „Open Studio Performance”, a z Aleftyna Kachidze działała w performance’u „Negocjacje małżeńskie”. W londyńskim Barbicanie zaprezentowała videoart zatytuowany „After Dark Halloween Special”.

Regularnie współpracuje z największymi w kraju magazynami m.in “Harper’s Bazaar” , „Elle”, „Twój Styl”,  “Cosmopolitan” , “Viva”, „Gala”,

Projektuje autorskie kolekcje fryzur, z których dwie “Immortal beauty” oraz “Shy Beauty” wyróżniono nagrodą Złotego Orła podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Reklamy w dziedzinie mody.

Wraz ze swoim zespołem wyjątkowych stylistów Create Team realizuje pokazy mody, sesje zdjęciowe, klipy muzyczne i eksperymentalne formy filmowe.

Cyklicznie gościła na Tygodniu Mody FashionPhilosophy Fashion Week Łódź oraz na specjalnie zaproszenie projektantów podczas Tygodni Mody w Londynie i Lizbonie, przedstawiając nowe kierunki stylizacji fryzur. W Londynie dla Krystofa Stróżyny zaprojektowała kolekcje ekskluzywnych autorskich peruk, które spotkały się z ogromnym entuzjazmem krytyków, dziennikarzy i publiczności. Jej stylizacje włosów uświetniły również pokazy mody m.in. Ani Kuczyńskiej, Agnieszki Maciejak, Joanny Klimas, MMC Studio, Macieja Zienia, Tomasza Ossolińskiego, Dawida Wolińskiego, Nenukko, Maldorora, Pauliny Plizgi, pjotra, Junko Koshino.

Stworzyła studio JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE, które jest miejscem artystycznych
i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią, która wieloktornie została doceniona na rodzimym i zagranicznych rynkach np. w eksluzywnym przewodniku Leading Salons of the World.

Tutaj powołała Akademię Perfect Hair , gdzie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie młodym adeptom sztuki fryzjerskiej.

Aktywnie wspiera działania na rzecz kobiet w Polsce, najpierw w ugrupowaniu Partia Kobiet założonej przez Manuelę Gretkowską, następnie wspólnie realizując projekty z fundacją Rak’n’Roll oraz Kwiat Kobiecości.

Wspólnie z reżyserką Karoliną fender Noińską w ramach modowych projektów zaangażowanych stworzyły akcję Projekt Korczak – Dzieci Współcześnie nieczyje – pod honorywm patronatem ówczesnej Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.

Autorka pierwszego w Polsce poradnika “Pokochaj swoje włosy” , felietonów dotyczących estetyki „Rzeczpospolita-Mozaika”, oraz bajki dla dzieci “O grzebyku co uczesał czas”
w książce i audiobooku “Bajki Gwiazd”.

 

 

Marek Straszewski / www.straszewski.com

Autor wielu sesji portretowych gwiazd. Publikował swoje prace w Polsce, Francji, Niemczech, Kanadzie, USA. Ma na koncie 2 indywidualne wystawy. Od 1997 roku prowadzi własne studio fotograficzne. Oprócz fotografii zajmuje się również reżyserią filmów video oraz muzyką.

 

 

Tomek Sikora / www.tomeksikora.eu

“Z kolekcji Wilanowskiej – kalendarz 2015“

wystawa fotografii

Fotograf, autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych na całym świecie oraz 65 wydawnictw autorskich. Był wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii. Dwukrotnie wybrany fotografem reklamowym roku w Australii, gdzie mieszkał przez wiele lat.

Autor międzynarodowych kampani reklamowych dla Hoteli Sheraton, Intercontynental, Singapore Airlines, Reebok. W 2002 roku powołal do życia, wraz z Andrzejem Świetlikiem, Galerię Bezdomną promującą w wielu krajach fotografię niezależną. W 2009 roku, nakładem wydawnictwa ZNAK ukazał się album „Tomek Sikora światłoczuły” zawierający kilkaset zdjęć oraz wiele anegdot.

 

 

Ramona Rey / www.ramonarey.com.pl

Reymix Night Show

feat. Tel Arana, Kama Giergoń

koncert

Ramona Rey – najoryginalniejsza polska wokalistka muzyki klubowej, śpiewaczka operowa, poetka, artystka multimedialna, ikona stylu. Chce nagrywać muzykę, której jeszcze nie było, odkrywać nowe dźwięki i tworzyć nowe znaczenia słów. Wspólnie ze swoim muzycznym partnerem, Igorem Czerniawskim (Aya RL, Giro Arana, Santic) uważają, że w muzyce wszystko dopiero będzie. Odważnie i konsekwentnie wybiegają więc w przyszłość i starają się tworzyć muzykę przyszłości. Na swoim koncie mają trzy autorskie albumy. Obecnie pracują nad czwartym krążkiem i jego zaskakującą odsłoną. Ramona Rey jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej Im. Fryderyka Chopina, w której obroniła dyplom ze śpiewu klasycznego. Kończąc Uniwersytet Muzyczny w Gdańsku kontynuuje swoją przygodę z operą
i teatrem. Ze swoim autorskim repertuarem koncertowała na całym świecie. Jej utwory największe uznanie zdobyły w Rosji.

 

 

Teatr Trans-Atlantyk / www.facebook.com/teatrtransatlantyk / www.paulbargetto.com/

„Róża De Luxe”

reż. Paul Bargetto

obsada: Marta Król, Grzegorz Sierzputowski, Tomasz Sobczak, Krzysiek Polkowski, Helena Chorzelska

Teatr Trans-Atlantyk to międzynarodowa grupa teatralna powstała w Warszawie w 2014 z inicjatywy Paula Bargetto – amerykańskiego reżysera i dyrektora festiwalu teatralnego undergroundzero w Nowym Jorku. Teatr Trans-Atlantyk to jego lokalna, warszawska inicjatywa twórcza, którą założył wraz z aktorami: Martą Król, Grzegorzem Sierzputowskim
i Tomaszem Sobczakiem.

 

 

Andrzej Dragan & Jaga Hupało

www.andrzejdragan.com

video miniatury

Fotografuje od 2003 roku. Wypracował własną technikę cyfrowej obróbki fotograficznej, którą nazywa „retusz światłem”. Obróbka ta polega na stosowaniu, oprócz prostej manipulacji kolorem i filtrowania tonalnego, kombinacji charakterystycznego oświetlenia modela oraz ręcznej edycji zdjęcia przy użyciu zestawu specjalnych pędzli, sztucznie korygujących oryginalne oświetlenie.

Dragan jest autorem sesji fotograficznych, w których uczestniczyło wiele znanych osób, m.in.:

Mads Mikkelsen, David Lynch, Jan Peszek, Stanisław Manturzewski, Jerzy Urban, Andrzej Mleczko, Kuba Wojewódzki.

Fotograf opublikował swoje zdjęcia w 12 krajach świata m.in. w filipińskim magazynie fotograficznym „Digital Photographer Philippines”, czy też w innych zagranicznych magazynach o tematyce fotograficznej (m.in. w Wenezueli, Czechach, Rumunii). Zdjęcia jego autorstwa pojawiły się również na okładkach takich czasopism jak np. „Foyer”, „Wiedza
i Życie”, czy „Foto”.

Dragan znany jest z szokujących, prowokacyjnych i kontrowersyjnych sesji fotograficznych. Wykonał m.in. serię portretów anorektycznej modelki i portret poranionego mężczyzny w koronie cierniowej (obydwie sesje z 2006 r.) Znany jest również jako autor zdjęć do kampanii reklamowych takich marek jak Play czy Converse.

W latach 90. komponował także muzykę na komputerach Amiga. Był wówczas znany pod pseudonimem „Dreamer”.

 

 

 

Peperski / www.peperski.com

„00:59 PERFORMANZ“

live performance

PEPERSKI (ur. 1987 r.) na stałe mieszka w Austrii. W 2014 roku z wyróżnieniem ukończyła Grafikę Warsztatową na Universität für angewandte Kunst w Wiedniu. Peperski jest laureatką wielu konkursów, m.in. Vivatis Award’08 (2008), XVII edycji konkursu GRAFIKA WARSZAWSKA 2010 organizowanego przez Galerię Test MCKiS, została nominowana do grona 12 finalistów Stypendium Talentów austriackiego Radia Ö1 i Banku Austria (2010). Talent Artystki został również doceniony przez austriacką firmę Mirabell, dla której Peperski ukształtowała kreację limitowanej serii czekoladek z Mozartem. Z okazji obchodów roku Chopinowskiego w Austrii, miała okazję stworzyć jego graficzną warstwę, jej chopinowski cykl Grafik został w 2009 roku na stałe włączony do ekspozycji Muzeum Chopina
w Warszawie.

 

 

 

 

Antonia Wolff

„Spóźnieni”

premiera albumu

Młodziutka, warszawska artystka, która niestrudzenie poszukuje swojej drogi artystycznego wyrazu. Eksperymentuje zarówno z klasycznymi formami sztuki jak i muzyką. Zainspirowana współczesną literaturą i malarstwem zaprezentuje swój debiutancki album ‘Spóznieni”.

 

 

Zespół Stylistów Jaga Hupało Create Team & duet Michał Fidecki i Dominika Jakóbiak / www.fidecki.com

Neo.Cinderella

live performance

Michał Fidecki – człowiek renesansu, myślący technologiami przyszłości. Innowator, lekarz dentysta, muzyk i influencer. Swoją kreatywność inwestuje w metody leczenia, a przede wszystkim innowacyjnego projektowania uśmiechu. Razem z Dominiką Jakóbiak wdrażają projekt Digital Smile Design: połączenie sztuki z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii. Wizyta u dentysty na naszych oczach staje się ekscytującym i artystycznym przeżyciem, impulsem do przemiany całego lifestyle’u.

 

 

 

Sebastian Kobielski / Rascal Room Blog / www.rascal-room.blogspot.com

„Chimera”

instalacja

Sebastian Kobielski to niebanalna osobowość artystyczna dotykająca w nieszablonowy sposób zagadnień współczesnych relacji. Zgromadzone przez Autora środki w jednym miejscu i czasie, budują enigmatyczny i interesujący świat – znany nam z pokazów mody i spektakli teatralnych, w których Autor funkcjonuje od lat. Absolwent prestiżowej PJATK na wydziale Sztuki Nowych Mediów. Performer zafascynowany nowoczesną technologią, modą konceptualną i społecznie zaangażowaną oraz przede wszystkim reżyserią wizualną. Twórca kontrowersyjnego bloga Rascal Room, który łączy w sobie modę, sztukę i fotografię.

 

 

Tomek Kuczma / www.tomekkuczma.com

„Live visuals”

instalacja

Projektant graficzny, autor plakatów, okładek płyt, typografii i identyfikacji wizualnej oraz surrealistycznych obrazów, rysunków i komiksów. Ma na koncie produkcję i reżyserię spotów tv oraz realizacje kampanii reklamowych dla największych i najmniejszych klientów. Wieloletni współpracownik marki NENUKKO, dla której tworzy oprawy wizualne pokazów oraz najrozmaitsze projekty graficzne. Realizował również projekty dla m.in. UEG, Wearso Organic, Gerry Weber i Maryli Rodowicz – od printów na tkaniny, przez grafikę po wizualizacje i mapping video.

Twórca instalacji video i animacji. Członek kolektywu RDKillers, w ramach którego, wraz z DJem SZUmem, od lat organizuje w warszawskich klubach spektakularne imprezy audiowizualne. Ma również na koncie realizacje wizualizacji na festiwalu Open’er oraz na koncertach m.in. Kasi Nosowskiej, Skubasa czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Twórca remiksów (m.in. D4D), miksów oraz muzyki reklamowej dla takich klientów jak: Gillette, Microsoft i Knorr. Skomponował muzykę do obsypanej nagrodami kampanii PCK „Życie to nie Facebook” autorstwa Saatchi & Saatchi Poland. Jest współzałożycielem wytwórni RDKillers Records, która wydaje i promuje najciekawszych wykonawców z polskiej, undergroundowej sceny elektronicznej.

 

 

Bartek Szmigulski / www.bartekszmigulski.com

„Shadows of fashion”

fotografia mody

Wielbiciel starych fotografii. Kolekcjoner i podróżnik. Mimo młodego wieku współpracował z takimi markami jak H&M, Reebok, Toni & Guy. Od 2013 roku fotografuje modę uliczną dla dwóch centrów handlowych: Wars Sawa Junior i Złote Tarasy. Jego zdjęcia ukazały się m.in. w magazynach: Pride, Qelement.pl, Label Magazine, Trendy Art of Living, Bold Magazine. Współpracował z projektantami, w tym z Michałem Szulcem, Lebrand, MMC, Bola, Maciej Trzmiel, Chomisawa, Rina Cossack, Edyta Jermacz, Monika Gromadzińska, Orska.

 

 

 

Patryk Bułhak

„Untitled”

fotografia

Od kilku lat zajmuje się fotografią mody. Przez ponad 2 lata, jako główny fotograf i szef działu foto, współtworzył Mostrami.pl – największy sklep internetowy z ofertą najlepszych polskich projektantów. Specjalizuje się w fotografii do celów e-commerce, współpracował w tym obszarze z najlepszymi polskimi markami i projektantami, w tym m.in. z Robertem Kupiszem, SI-MI czy 303 Avenue. Ma na koncie wiele sesji komercyjnych, lookbookowych oraz wizerunkowych. Realizuje także własne projekty na pograniczu street photo i dokumentu, gdzie najbardziej interesuje go człowiek. Rozwija się i nieustannie doskonali warsztat
w kierunku fotografii portretowej.

Miłośnik fotografii analogowej oraz zdjęć czarno-białych. W swojej pracy najchętniej sięga po aparat Leica Monochrom.

Ukończył Akademię Fotografii w Warszawie.

 

 

Piotr Serafin / www.piotrserafin.com

„XY – urban attraction”

fotografia mody

Fotografuje od 2013 roku. Samouk, który po kilku latach pracy w korporacji postanowił zmienić swoje życie i w pełni oddał się fotografii – swojej pasji. Specjalizuje się głównie w męskiej fotografii modowej, ale w jego portfolio można zobaczyć również zdjęcia z modelkami. Współpracuje z agencjami modelek i modeli, młodymi polskimi projektantami oraz firmami odzieżowymi. Jego sesje były publikowane w wielu magazynach oraz portalach poświeconych modzie m.in.: Reflex Homme, Kaltblut, Vanity Teen, Warsawholic, Dorian Magazine, Coitus, Elegant, The Fashionisto i wiele innych. Podczas Nocy Muzeów zobaczymy przegląd jego twórczości.

 

 

Mateusz Suda / www.mateuszsuda.com/

„Deconstruction of fashion”

ilustracje / kolaż

Ilustrator mody, artysta nowych mediów i projektant graficzny, którego prace są pełne nieskrępowanej energii.

Suda ma na swoim koncie szereg osiągnieć na polu artystycznym, m.in. jest podwójnym absolwentem prestiżowego ART & FASHION FESTIVAL – organizowanym przez Polską kolekcjonerkę sztuki nowoczesnej Grażynę Kulczyk. Współpracował z polskimi projektantami mody, magazynami i markami odzieżowymi.

Prace Mateusza Sudy znacząco nawiązują do mody, śmierci i seksualności. Artysta – jak sam pisze – opiera się na wielu płaszczyznach, zręcznie łącząc motywy obecne na każdej z nich. Wiele prac ma charakter groteskowy, ich forma znakomicie charakteryzuje twórcę.

 

 

TinBoy by Łukasz Majewski

www.facebook.com/pages/TIN-BOY/100565456687315

„5+”

grafiki

Absolwent warszawskiego Studia Sztuki na kierunku fotografii artystycznej oraz łódziej ASP.

Jego działalność obejmuje projektowanie graficzne i tworzenie ilustracji.

Jako ilustrator współpracował z wieloma czasopismami i magazynami lifestylowymi
i kulturalnymi m.in. „Exklusiv”, „Logo”, „Bluszcz” , „Hiro free”, „Soul magazine”, „Slow”.

Był Dyrektorem Artystycznym magazynu HIRO free.

Jest laureatem kilku konkursów plastycznych i ilustratorskich m.in. wyróżnienie w konkursie programu TVP „Dolina kreatywna” za komiks „Niezły pasztet” , laureat I miejsca GRAFEXU 2011 – konkursu ilustratorskiego magazynu Exklusiv, wyróżnienie i udział w wystawie pokonkursowej „Legendy wawelskie” w Zamku Królewskim na Wawelu.

Wział udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych m.in. w galerii Cap Cana w Dominikanie.

 

 

Jarosław Filipczak / www.pikczersy.com

„Pikczersy”

rysunek

Jarosław Filipczak urodził się 12 maja 1985 roku w Opolu. Grafik, rysownik, fotograf. W roku 2010 ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale grafiki, gdzie uzyskał dyplom w pracowni Bogdana Migi. Uczestnik kilkunastu wystaw zbiorowych m.in. w Polsce, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

Fotografie Jarka znalazły się w takich pismach jak: Gala,Trendy,Viva. Rysownik w piśmie The Teacher i Top Drummer.

Twórca popularnego w Polsce i za granicą, rysunkowego kalendarza ,,Pikczersy nago,,. Założyciel grupy Pikczersy, w której na co dzień jest głównym rysownikiem.

 

 

Paweł Juzwuk / www.paweljuzwuk.com

„Mixtura”

dj set

Był jednym z pierwszych prezenterów MTV Polska, DJ’em kultowej Rozgłośni Harcerskiej oraz Radiostacji. Aktualnie pracuje z największymi reżyserami w kraju, nad różnego rodzaju produkcjami filmowymi i teatralnymi. Na co dzień zajmuje się szeroko rozumianymi konsultacjami muzycznymi, opraw