Netis prezentuje Turbo router

Netis, dostawca produktów i rozwiązań sieciowych zaprezentował router, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mbps. Dzięki funkcji Turbo użytkownik może w mgnieniu oka zwiększyć siłę sygnału, który eliminuje martwe strefy Wi-Fi w lokalach o dużej powierzchni.

Turbo możliwości

Router Netis WF2533 High Power zapewnia duży zasięg działania i wysoką wydajność w bezprzewodowym dostępie do internetu. Za pomocą przycisku Turbo użytkownik może łatwo kontrolować moc transmisji. Dzięki temu będziesz cieszyć się znacznie lepszą jakością sygnału WiFi w dużym domu, wielokondygnacyjnym biurze lub magazynie.

Maksymalny zasięg

Netis WF2533 wyposażono w 3 zewnętrzne anteny o mocy 5dBi. Takie rozwiązanie dodatkowo wspiera działanie funkcji Turbo i gwarantuje  szeroki zakres działania oraz niesamowitą moc sygnału w każdym zakątku domu lub biurze.

 

WF2533-3

Rozbuduj swoją sieć

Urządzenie oferuje kilka trybów pracy jak Access Point, WDS, AP+WDS, AP/Client oraz Repeater. W zależności od potrzeb możesz zwiększyć funkcjonalność routera w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieciową. Dzięki polskojęzycznemu menu oraz przejrzystym ustawieniom konfiguracja urządzenia nie sprawi problemu nawet mało doświadczonym użytkownikom.

Tryb pracy WISP

Router zaopatrzono w funkcję obsługi połączeń WISP. Dzięki temu będziesz miał  możliwość podłączenia do sieci bezprzewodowego dostawcy internetu i udostępnienie połączenia komputerom w sieci lokalnej.

Stwórz niezależne sieci

Tryb Multi SSID AP pozwala na stworzenie do 3 niezależnych sieci bezprzewodowych. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość konfiguracji sieci dla domowych użytkowników i stworzenie specjalnie przeznaczonego łącza dla gości.

Inteligentna kontrola przepustowości

Tryb QoS, umożliwia zarządzanie podziałem pasma w celu poprawienia jakości połączeń. Przypisz konkretną wartość pasma dla swojego komputera w sieci, dzięki czemu uzyskasz większą prędkość pobierania lub wysyłania danych.

Konfiguracja jednym przyciskiem

Funkcja WPS, to rozwiązanie ułatwiające konfigurację połączenia bezprzewodowego oraz jego zabezpieczeń. Naciskając przycisk WPS, automatyczne skonfigurujesz bezpieczne połącznie między urządzeniami. To również łatwy sposób na dodawanie nowych urządzeń do istniejącej sieci bez wpisywania długiego hasła.

 

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.