NEONET rozszerza zasięg o nowe miasta

Fot. NEONET

W lipcu br. NEONET , jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i IT, otworzy kolejne salony na terenie Dąbrowy Górniczej, Brodnicy i Rawy Mazowieckiej. Zwiększenie liczby sklepów wpisuje się w strategię firmy na najbliższe miesiące, której głównym celem jest rozszerzenie zasięgu o nowe miasta w kraju. Zgodnie z polityką przedsiębiorstwa są to miejscowości poniżej 200 tysięcy mieszkańców.

Przez ostatnie lata firma konsekwentnie wzmacniała pozycję lidera w swoim segmencie rynku, koncentrując się na rozwoju i ekspansji na lokalne rynki poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Aktualnie firma posiada salony w 270 miastach, a sieć dystrybucji liczy ponad 400 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Rozbudowie sieci towarzyszyły przede wszystkim nowoczesne rozwiązania w sklepach stacjonarnych oraz stałe poszerzanie asortymentu.

W ubiegłym roku firma obchodziła 10-lecie. Na przestrzeni tych lat w sklepach stacjonarnych zrealizowano łącznie ponad 10 mln transakcji. NEONET planuje niebawem otwarcie kolejnych salonów w Rawie Mazowieckiej i Brodnicy. Do końca roku planowanych jest kilkadziesiąt dodatkowych otwarć.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST