Natec Genesis jedzie na Gamescom

Fot. Natec Genesis

Natec Genesis, znajdzie się w gronie wystawców na największych targach przemysłu gier komputerowych Gamescom. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Kolonii w dniach od 14 do 17 sierpnia b.r.

GENESIS_RX88_MAIN Z16016_42216

Podczas 6 edycji targów Gamescom, producent Natec Genesis, zaprezentuje swoją kolekcję akcesoriów dla graczy. Wśród nich znajdą się nowoczesne kontrolery dla najbardziej wymagających oraz budżetowe rozwiązania dla „casualowych” graczy.

Gamescom to największe tego typu targi branżowe w Europie. Impreza ta, to przede wszystkim wielkie święto dla graczy, która co roku skupia blisko 300 tys. fanów elektronicznej rozrywki. Podczas kilkudniowej imprezy odbędą się pokazy m. in. najnowszych produkcji studia Sledgehammer Games i Activision, w tym wcześniej zapowiadane nowości w multiplayerze Call of Duty: Advanced Warfare.

Najwięksi giganci tacy jak Microsoft oraz Sony będą prezentować swoje najnowsze maszyny w kontekście takich produkcji jak: Sunset Overdrive, Forza Horizon 2, Fable Legends, Podróż, Unfinished Swan na PS4, jak również Until Dawn i Surgeon Simulator 2014.

Zapraszamy przedstawicieli branży gier wideo oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stanowiska w business area w hali 4.1, stoisko nr D052.