Natec Genesis GV44 – mysz gamingowa dla prawo i leworęcznych

Natec Genesis, producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował swój najnowszy produkt – mowa tu o myszce bezprzewodowej Natec Genesis GV44. Dzięki symetrycznej budowie posłużyć może zarówno praworęcznym, jak i leworęcznym entuzjastom gier. Uzbrojona w przyciski OMRON gwarantuje wiele godzin bezawaryjnej rozgrywki.

 

 

Dla prawo i leworęcznych

 

Szczególną uwagę wypada zwrócić na kształt myszki – inżynierowie Natec Genesis zaprojektowali ją tak, by wygodnie leżała zarówno w prawej, jak i lewej dłoni. Producent wyposażył GV44 w wysokiej jakości ślizgacze, dzięki czemu mysz gładko sunie po powierzchni oferując szybkie i niezawodne ruchy.

 

Komfortowe przyciski i długa żywotność

 

Dla graczy jednym z najważniejszych elementów myszki są niewątpliwie przyciski. W modelu GV44 użyto wygodnych i przede wszystkim trwałych mikroprzełączników Omron, dzięki czemu ich żywotność szacuje się

się na 5 milionów kliknięć. Z boku urządzenia znalazło się również miejsce dla dwóch dodatkowych przycisków, które ułatwią graczom kontrolę podczas gry lub nawigację po internecie.

 

Szybka zmiana DPI

 

Przycisk szybkiej zmiany rozdzielczości został umieszczony tuż obok scrolla, dzięki czemu gracz może sprawnie dokonać zmiany na jedną z trzech opcji – 1000, 1500 lub 2000 DPI. Takie rozwiązanie znacząco poprawia komfort rozgrywki, gdy szybko musimy skorzystać z większej precyzji podczas gry, używając np. broni snajperskiej.

 

Mobilność przede wszystkim

 

Dzięki bezprzewodowej technologii, GV44 oferują pełną swobodę działania w zasięgu do 10 m. Nano odbiornik można z powodzeniem na stałe  zamontować porcie UB laptopa, bez obawy o jego uszkodzenie podczas transportu. Zasilana dwoma bateriami typu AA, w zależności od intensywności użytkowania może pracować na jednym komplecie baterii nawet do kilku miesięcy.

 

 

Design stworzony dla graczy

 

Natec Genesis GV44 jest akcesorium przeznaczonym głównie dla graczy, dlatego też nie przyciąga ona potencjalnych użytkowników wyłącznie specyfikacją, ale również gamingowym wzornictwem. Wykonana z dobrej jakości materiałów z pewnością przypadnie do gustu niejednemu entuzjaście elektronicznej rozrywki.

 

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 59 zł.

 

 

Zalety urządzenia:

 

–        Gamingowe przełączniki przycisków (OMRON)

–        Precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 2000 DPI

–        3 poziomy zmiany DPI (1000-1500-2000)

–        Nano odbiornik 2,4 GHz o zasięgu działania do 10 m

 

Specyfikacja:

 

–        Typ sensora: optyczny AVAGO A3000

–        Maksymalna rozdzielczość: 2000 DPI

–        Maksymalna szybkość przetwarzania danych: 2000 FPS

–        Maksymalna akceleracja: 20G

–        Maksymalna szybkość śledzenia: 30 IPS

–        Ilość klawiszy: 6

–        Komunikacja: bezprzewodowa

–        Maksymalny zasięg: 10 m

–        Zasilanie: 1x AA

–        Wymagania systemowe: Windows® 2000/ME/XP/Vista/7/8