“Jak namalować kreskę”

Krzywe? Nierówne? Niepodobne do siebie? Jak poradzić sobie z namalowaniem pięknych, eleganckich kresek na powiekach? To jeden z wielu tematów poruszanych podczas nauki w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. 20 sierpnia 2015 (czwartek), w ramach Dnia Otwartego w SWiCH odbędą się bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się z tajnikami pracy profesjonalnych wizażystek i poznają kilka trików, które na pewno ułatwią wykonanie równych linii, podkreślających kształt oczu.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 17:00. Będzie to czas poświęcony przede wszystkim prezentacji szkoły. Nie zabraknie czasu na indywidualne rozmowy, zajrzenie do sal wykładowych i warsztatowych oraz przedstawienie pełnej oferty edukacyjnej. Po prezentacji odbędą się bezpłatne warsztaty, które poprowadzą: Małgorzata Bałdowska i Agnieszka Chełmońska – wizażystki gwiazd pracujące przy realizacjach programów telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) oraz sesjach zdjęciowych dla największych wydawnictw w Polsce.

Warsztat rozpocznie się od pokazu Agnieszki, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak profesjonalnie wykonać podkład do makijażu, podkreślić kształt twarzy i w jaki sposób wykonać kreski podkreślające oczy. Po pokazie odbędzie się część warsztatowa. Każdy uczestnik będzie ćwiczył wykonanie kresek pod okiem wykładowców. Nie zabraknie również czasu na indywidualne pytania.

UWAGA! Prosimy o zabranie własnych pędzelków do eyelinera. Więcej informacji na stronie organizatora: www.szkolawizazu.edu.pl