Najlepszy prezent to trafiony prezent –  Podaruj uśmiech razem z Husqvarna

Święta to okres wyjątkowy, w którym cieszymy się towarzystwem rodziny i  najbliższych przyjaciół. Co roku podarujmy im coś szczególnego. Każdy z nas ma wśród swoich znajomych miłośnika roślin, czy osobę która cały swój wolny czas spędza w przydomowym ogródku lub działce. Husqvarna  ma kilka nietypowych pomysłów na prezenty właśnie dla nich.

Ważne, aby podarunki jakie wręczamy naszym bliskim były prezentami szczególnymi, zgodnymi z ich zainteresowaniami, które po porostu ucieszą. Pamiętajmy, że miłośnicy ogrodnictwa tylko czekają, aż roztopi się śnieg i znów będą mogli pielęgnować swoje rośliny. Podarujmy im zapowiedź tej przyjemności, dzięki której będą mogli zaplanować pracę na najbliższy sezon. Odpowiedni prezent to także taki, który będzie solidnie wykonany. Najbardziej cieszą rzeczy trwałe, których możemy używać przez lata. Coraz bliżej święta, a coraz mniej czasu na szukanie prezentów. Dlatego Husqvarna przygotowała listę prezentów, które są wyjątkowe, praktyczne i dobrej jakości.

Odzież ochronna – dla dbających o bezpieczeństwo i wygodę

„Odpowiednia, solidnie wykonana odzież ochronna staje się ważnym narzędziem pracy. Kask, buty czy spodnie to podstawowe wyposażenie osoby, która ceni sobie bezpieczeństwo i komfort pracy. Dużą popularnością cieszą się produkty solidnie wykonane, które nadają się do użytkowania przez cały rok” – powiedział Jerzy Banaszczyk, Ekspert firmy Husqvarna.

 

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.