MyKronoz zaprezentuje jesienną kolekcję w Berlinie

Tegoroczna edycja IFA Berlin, jednych z największych targów elektroniki użytkowej na świecie, będzie ważnym krokiem dla szwajcarskiego producenta. W Berlinie zaprezentuje on swoją najnowszą, jesienną kolekcję smartwatchy.

Będzie to okazja by zobaczyć nowe produkty MyKronoz.  Szczególną uwagę powinny przykuć kolejne  edycje znanych już serii. Sportowa opaska ZeFit2 przynosi wiele nowych rozwiązań w stosunku do poprzednika. Głównymi usprawnieniami jest dotykowy ekran oraz wymienny pasek. ZeWatch3 to natomiast rozbudowana wersja jednej z najważniejszych serii MyKronoz, której premiera zbliża się dużymi krokami.

Podczas wrześniowych targów nie powinno zabraknąć także wielu informacji na temat kolejnych produktów szwajcarskiego producenta, których lista jest niezwykle długa. Są to choćby kolejne kontynuacje serii jak ZeSplash2, ale także kompletne nowości jak ZeTel oraz ZePhone, które dzięki obsłudze kart SIM są bardziej zbliżone pod względem funkcjonalności do „telefonów na rękę” niż standardowych zegarków.

IFA Berlin to jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej. Jest to miejsce spotkań osób z branży oraz możliwość zaprezentowania nowości produktowych. Na IFA Berlin można w jednym miejscu dokonać przeglądu sytuacji na rynku elektroniki. Impreza trwać będzie od 4 do 9 września b.r. w Berlinie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska producenta w strefie I Zone, hala 15.1 stoisko nr 224