Motocykle 125 – Romet rozdaje karty

Aż o 1286 % wzrosła w styczniu 2015 r. sprzedaż motocykli z silnikami do 125 cm marki Romet*. To efekt ubiegłorocznej zmiany przepisów, ale przede wszystkim największego na polskim rynku asortymentu takich pojazdów w ofercie Arkus & Romet.

Tegoroczną kolekcją motocykli 125 firma Arkus & Romet przypieczętowała pozycję lidera polskiej branży motocyklowej, którą zajmuje niezmiennie od 7 lat. Według najnowszych danych Przemysłu Motoryzacyjnego co piąty kupowany motocykl w Polsce to Romet.

„Postawiliśmy na rozwój oferty w grupie motocykli 125 i był to strzał w dziesiątkę.” Mówi Damian Piotrowski, menadżer produktu Romet Motors. „Dziś, w tej najbardziej pożądanej grupie motocykli, możemy zaoferować klientom aż 17 modeli różniących się specyfikacją, funkcjonalnością i ceną – to bez wątpienia najbogatsza oferta na polskim rynku. Jak pokazują wyniki sprzedaży polski klient lubi mieć wybór.” – dodaje.

W kolekcji 2015 Arkus & Romet znajdziemy pełny przekrój modeli z silnikiem 125 ccm – od małych skuterów poprzez miejskich królów szos – maxi skutery z automatyczną przekładnią biegów, aż do motocykli z manualną skrzynią biegów, które producent rozwija ze szczególnym rozmachem.

Największą popularnością klientów na 125ki cieszą się modele K125, Soft125, Retro 7 i Ogar Caffe, czyli maszyny o stylowym wyglądzie i uniwersalnym w zastosowaniu, ale na tym nie koniec. „Miłośnikom jazdy terenowej polecam motocykl do zadań specjalnych ADV 125, a amatorom sportowych wrażeń – streetfightera Division 125, z którego jesteśmy szczególnie dumni. W tym topowym modelu klienta zaskoczy wiele nowinek technologicznych, np. cyfrowy wyświetlacz, odtwarzacz MP3, czy oświetlenie LED.” komentuje  Damian Piotrowski.

W ofercie Romet Motors 2015 obok klasycznych technologii znajdziemy produkt innowacyjny – R125 CVT. Jest to jedyna na rynku hybryda, która łączy wygląd motocykla z komfortem jazdy na skuterze, dzięki bezstopniowej przekładni biegów.

Warto również przypomnieć że Arkus & Romet jest bezpośrednim importerem marki Hyosung. W tym sezonie pojawiły się tu dwie nowości klasy 125cc o mocy niespełna 15KM. Klasyczny naked GT oraz cruser GV to najmocniejsze motocykle kasy 125cc i jedyne modele z silnikami dwucylindrowymi w układzie V.

Tegoroczną ofertę Arkus & Romet dopełnia 6 nowych modeli klasy 125ccm marki Keeway, której Romet jest wyłącznym importerem. Są wśród nich maxiskutery, nakedy, crusery i model TX – oferowany w wersji Enduro oraz Supermoto.

Pełną ofertę lekkich motocykli przygotowaną przez Arkus & Romet na 2015 klienci znajdą i będą mogli porównać w sklepach partnerskich Romet Partner oraz na największych motoryzacyjnych targach w Polsce –  Motor Show w Poznaniu, już w kwietniu.

 

 

* w porównaniu do analogicznego okresu 2014.