Morizon.pl rozpoczyna współpracę partnerską z Allegro

Grupa Morizon zawarła umowę o współpracy partnerskiej z największym serwisem e-commerce w Polsce – Allegro.pl. Na mocy porozumienia ogłoszenia nieruchomościowe klientów biznesowych Morizon.pl będą prezentowane również na stronach Allegro.pl.

W dniu 10 czerwca br. Grupa Morizon sp. z o.o. – wydawca serwisu Morizon.pl z największą w Polsce bazą ofert nieruchomości – podpisała z Allegro.pl sp. z o.o. umowę, na mocy której wszystkie ogłoszenia sprzedaży i wynajmu klientów biznesowych Morizon.pl będą prezentowane również w serwisie Allegro. Grupa Morizon należy do notowanej na rynku głównym GPW spółki MZN Property.

–       Podjęcie współpracy z największym serwisem e-commerce w Polsce to krok milowy w rozwoju naszej Grupy. Dzięki niemu istotnie zwiększymy ekspozycję ofert naszych klientów – agencji i deweloperów. Ogłoszenia będą teraz dostępne dla jeszcze szerszego grona osób poszukujących nieruchomości, co zapewni wzrost liczby generowanych zapytań. Zakres współpracy będzie w najbliższych miesiącach poszerzany, aby zapewnić jak największą wartość zarówno dla użytkowników Allegro, jak i klientów Morizon – komentuje Jarosław Święcicki, prezes MZN Property.

W ramach współpracy w serwisie Allegro znajdą się publikowane przez Morizon.pl ogłoszenia partnerów biznesowych, a więc agencji i deweloperów. Będą one intensywnie promowane wśród milionów użytkowników Allegro, w szczególności wśród osób zainteresowanych zakupem lub wynajmem mieszkań, domów, działek. Rozpoczęcie współpracy zaowocuje zwiększeniem ekspozycji ogłoszeń nieruchomościowych partnerów Morizon.pl i przełoży się na wzrost liczby zapytań. Z kolei dla użytkowników Allegro oznacza to możliwość bezpośredniego dotarcia do ogłoszeń z największej bazy nieruchomości w Polsce.

Pierwsze ogłoszenia klientów Morizon.pl pojawią się w serwisie Allegro już w ciągu najbliższych kilku dni. Pełne uruchomienie usług oraz prezentacja wszystkich ogłoszeń klientów biznesowych Morizon.pl w serwisie Allegro.pl planowane jest w trakcie wakacji.

Grupa MZN Property jest właścicielem budowanej wokół serwisu Morizon.pl platformy nieruchomościowo-finansowej OneStopShop, która ułatwia użytkownikom proces transakcji na rynku nieruchomości. Platforma udostępnia funkcjonalności w zakresie sprzedaży oraz wyszukiwania i finansowania nieruchomości. Najważniejszym i największym serwisem nieruchomościowym Grupy jest Morizon.pl. W skład Grupy MZN Property wchodzą m.in. spółki Grupa Morizon, Lendi (pośrednictwo finansowe) i Finpack (m.in. software). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od lipca 2017 r.

Allegro.pl jest największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Społeczność Allegro tworzy ponad 20 mln zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów.

O MZN Property

MZN Property jest właścicielem budowanej wokół serwisu Morizon.pl platformy nieruchomościowo-finansowej OneStopShop, która ułatwia użytkownikom proces transakcji na rynku nieruchomości. Platforma udostępnia funkcjonalności w zakresie sprzedaży oraz wyszukiwania i finansowania nieruchomości. Grupa dostarcza kompleksowe usługi i narzędzia dla pośredników finansowych, biur nieruchomości i deweloperów oraz dysponuje własną siecią profesjonalnych ekspertów kredytowych. MZN Property jest największym niezależnym wydawcą serwisów nieruchomości w Polsce. Najważniejszym i największym serwisem nieruchomościowym Grupy jest Morizon.pl.

W kwietniu 2016 r. do Grupy dołączył FinPack – firma, która zmieniła rynek pośrednictwa finansowego w Polsce, wprowadzając nowatorskie rozwiązania dla doradców finansowych, agencji nieruchomości i klientów indywidualnych, znacznie ułatwiające i skracające procedurę wybrania i uzyskania kredytu hipotecznego.

Na przełomie roku 2017 i 2018, Grupa rozpoczęła realizację projektu Lendi – platformy dystrybucji kredytów gotówkowych oraz franczyzowej sieci stacjonarnych ekspertów kredytowych. Kluczowym atutem projektu jest autorskie oprogramowanie dostępne zarówno dla ekspertów kredytowych, jak i użytkowników indywidualnych oferujące szybki dobór rzeczywistej oferty kredytowej, automatyczne wypełnianie wniosków oraz weryfikację decyzji kredytowej w czasie rzeczywistym.