Mobilna ofensywa sieci Komputronik

Komputronik przygotował dla swoich klientów ofertę, dzięki której mogą zakupić najnowsze modele smartfonów światowych producentów. W przedsprzedaży dostępny jest Samsung Galaxy Note 4, zaś w salonach Komputronik w całej Polsce oraz na www.komputronik.pl można już kupić Asusa Zenfone 6.  

Doskonale rozumiemy potrzeby fanów nowości technologicznych i gadżetów, dlatego chcemy umożliwić im wcześniejszy zakup najlepszych urządzeń. Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta znajdzie uznanie wśród klientów i sprawi, że poczują się wyróżnieni – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Marketingu Firmy Komputronik S.A.

Samsung Galaxy Note 4 to najnowsza propozycja koreańskiego producenta. Telefon wyposażony jest w ekran Super AMOLED o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 2560×1440 px. Posiada 3 GB pamięci RAM oraz wydajny procesor Snapdragon 805 APQ8084, składający się z 4 rdzeni taktowanych zegarem 2,65 GHz. Ponadto, znajdziemy w nim takie funkcje jak pulsometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik gestów, barometr czy czujnik geometryczny. Urządzenie dostępne jest w 4 kolorach (czarnym, białym, złotym i różowym), a jego cena wynosi 2999 zł.

Asus ZenFone 6 to model, który charakteryzuje się największym rozmiarem z całej serii smartfonów tajwańskiego producenta. Urządzenie posiada wyświetlacz IPS o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 1280x 720 px, ukryty za wytrzymałą szybką wykonaną w technologii Gorilla Glass 3. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2580, o częstotliwości taktowania 2 GHz z procesorem graficznym PowerVR SGX 544 MP2 i 2GB pamięci RAM. Telefon został również wyposażony w dwie kamery – przednią o rozdzielczości 2Mpix i tylną o rozdzielczości 13 Mpx. Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach kolorystycznych (czarny i złoty), a jego cena wynosi 899zł.