Młodzieżowe spojrzenie na design – kolekcja Malcolm od Black Red White

Funkcjonalne, nowoczesne, kompaktowe – to najważniejsze cechy mebli Malcolm z oferty Black Red White. Najnowsza kolekcja skierowana jest przede wszystkim do nastolatków, dla których organizacja własnej przestrzeni jest niezbędnym elementem codzienności. System Malcolm doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i przestronnych wnętrzach.

Kompaktowa kolekcja, składająca się z 5 funkcjonalnych brył, stworzona została z myślą o nastoletnich członkach rodziny, którzy potrzebują przede wszystkim przestrzeni do nauki. System złożony z elementów takich jak biurko, komoda, wisząca szafka, regał oraz dwudrzwiowa szafa, zapewnia właściwą organizację oraz umożliwia przechowywanie niezbędnych produktów, zarówno przyborów szkolnych, jak i licznych drobiazgów. Modułowy charakter kolekcji umożliwia dowolne zestawianie ze sobą wszystkich elementów, dzięki czemu możliwe jest ustawienie meblościanki lub stworzenie indywidualnej aranżacji.

Meble Malcolm powstały w oparciu o najnowsze trendy na rynku. Modernistyczny design wzbogacony o akcenty w postaci wyrazistych liter oraz uchwyty w kolorze starego złota sprawia, że całość nabiera oryginalnego charakteru. Kolekcja dostępna jest w kolorze drewna dąb canyon monument, który w zestawieniu z wybarwieniem szarego wolframu tworzy ciekawy kontrast i urozmaica wnętrze.