„Mleko ŁACIATE dobrze chronione przed światłem”

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w październiku rozpoczęła nową kampanię reklamową marki ŁACIATE. Celem działań komunikacyjnych jest przypomnienie konsumentom o wyjątkowej ochronie mleka w kartonowym opakowaniu, dzięki któremu zachowuje ono swoje wartości odżywcze.

Podobnie jak uprzednio kreacja wykorzystuje wizerunek dobrze znanej odbiorcom krowy Łaciatej, tym razem odpoczywającej w cieniu drzewa, co chronić ma ją przed światłem. Utrzymanie wypracowanej konwencji pozwala na przedstawienie historii, w której mądra krowa na pełnym zieleni pastwisku, w naturalny sposób szuka cienia, mając świadomość, jak wielkie znaczenie ma to dla zachowania wartości jej mleka.

Produkty mleczne są ważnym składnikiem diety, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy nasze organizmy są bardziej narażone na infekcje. Należy pamiętać o cennych składnikach, jakie możemy znaleźć w wyrobie mlecznym, przede wszystkim takich jak wapń, białko, witaminy, składniki mineralne, a także probiotyki, które pobudzają układ obronny i chronią przed infekcją, a w konsekwencji – także przed chorobą. Jak widzimy, wyroby mleczne to cenne produkty odżywcze, dlatego codziennie wypij szklankę mleka Łaciatego.

Działania komunikacyjne zwiazane z kampanią realizowane są w telewizji, Internecie i na billboardach. Spot reklamowy emitują stacje telewizyjne o zasięgu ogólnopolskim, m.in. TVP, Polsat, TVN, TVN Tematyczne, TVP Niszowe. Równolegle z kampanią TV, od 20 października bieżącego roku, prowadzona jest kampania na prestiżowych platformach interntowych, takich jak: Onet, WP, TVN player, Ipla, a także kampania bilbordowa oraz kampania Internetowa VOD.